Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość route66blue

Cześć, mam problem...

Polecane posty

Gość route66blue

Ponad tydzień temu straciłam dziewictwo, oczywiście z zabezpieczeniem. Prezerwatywa nie pękła. W czym tkwi mój problem? Chciałabym wiedzieć czy możliwe jest zajście w ciążę jeżeli przed samym seksem pieściłam partnera oralnie, do wytrysku w buzi nie doszło, ale wydzieliło się trochę ejakulatu, później był niezbyt długi pocałunek i partner zaczął pieścić mnie oralnie wprowadzając język do pochwy. Czy jest możliwość żeby wprowadził we mnie plemniki? Dodam, że spóźnia mi się okres i z pochwy wydziela się gęsty biały śluz z plamkami krwi. Jeśli ktoś nie ma zamiaru udzielić konkretnej odpowiedzi to niech lepiej nie piszę, potrzebne mi są konkrety, z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wytrysku nie było, to wydzielił się preejakulat, a nie ejakulat. W preejakulacie są plemniki, ale jest ich bardzo niewiele i są niezdolne do zapłodnienia. Wiem, że się teraz zapewne denerwujesz i przygotuj się na to, że przez nerwy spóźni Ci się okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość route66blue
Dzięki wielkie, czuję się trochę spokojniejsza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że mogłam chociaż trochę pomóc :) Dla większego uspokojenia powiem Ci, że mnie kiedyś zdarzyło się, że przez stres jeden okres mi wypadł zupełnie, a kiedy indziej spóźnił o ponad dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość route66blue
A mam jeszcze pytanko małe, bo nasłuchałam się, że po pierwszym razie okres i tak może się spóźnić, czy to jest prawda? ;) I czy dla pewności powinnam zrobić test ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw w przelocie
Mi się wydaje, że on te wszystkie plemniki rozgryzł zanim zaczął Ci robić minetę. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×