Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amzatia

NO JA JUŻ NIE MOGE :o

Polecane posty

Gość Amzatia

Mam już tego serdecznie dosyc... Mieszkam za granica, siedzi tutaj tez moja siostra, brat, kuzynka, ale wszyscy mieszkamy osobno. Chodzi o to, ze moja siostra, wciaz mnie ciaga za soba, choc jest 8 lat starsza. A to na kawke z jej przyjacioleczkami, a to na pizze, a to na spacer :o Jak odmawiam, to mnie jedzie z gory na dol, ze jestem len, zebym sobie siedziala w tych swoich zasranych czterech scianach jak ten dzikus itp. A jak juz dam sie namowic dla swietego spokoju, to jestem sfrajerzona przez nie. A to na zakupach mam dzwigac koszyk, a jak jest gadka, to ja nie istnieje, nawet sie do mnie nie odezwa :o Ona nie rozumie, ze mnie te towarzystwo, starszych o srednio 10 lat lasek, nie bawi, nie mam ochoty :o Najgorsze jest to, ze w sobote moja siostra ma swoje baby shower, bo jest w ciazy, no i ja ide, bo nie wypada nie isc. Mam upiec torta, kupic soki, wymyslec zabawy... Mialo byc tak, ze przyjedzie po mnie facet jednej z dziewczyn, bo do niej jest ok. 10 km drogi, ale dzisiaj mi pisze, ze on nie moze przyjechac, bo jedzie po inna dziewczyne, i zebym przyjechala autobusem. Ale ja nawet nie mam autobusu z domu pod dom, a jak mam isc z tortem i kilkoma kartonami sokow tyle drogi? nierealne to jest! Napisalam to tej dziewczynie, i napisalam, ze przyjade z moja siostra, a ta do mnie z wyrzutem, ze MUSZE byc wczesniej, bo MUSZE jej pomoc :o Mam juz dosyc. Teraz odmowic nie moge. Mam ochote kazdej powiedziec kilka slow, i wiecej ich nie widziec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donata00
naucz się kurwa mówić NIE!!! powiedz że nie idziesz i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amzatia
zwykle mam swoje zdanie, jestem zupelnie inna, ale moja siostra to taki typ kobiety, ze mi strasznie matkuje, i jak sie z nia nie zgodze, to robi ze mnie posmiewisko, i ta najgorsza, dzwoni do mamy, skarzy, obgaduje, duzo dopisuje, a wszyscy sluchaja jej, bo jest starsza, jest w ciazy itp... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×