Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilka21

Mamusie z września 2010. Zapraszam :).

Polecane posty

Zapraszam wszystkie mamy które urodziły swoje dzieci we wrześniu 2010 :). Moja córeczka Marika urodziła się 16 września 2010, waga po urodzeniu pokazała 3310 gram a cm- 57. Teraz moja córa jest zdrowym i ruchliwym dzieckiem. Od dwóch tygodni zaczeła sama chodzić na nóżkach :). Ma już 9 ząbków, 5 u góry i 4 na dole. Waży nie za wiele bo około 9 kg i ma około 80 cm wzrostu. Oprócz Mariki mam jeszcze Dominike, która w tym roku poszła do zerówki, i mam synka Krystiana który ma 3 latka i 7 miesiecy. Jestem z Tczewa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapcie
w tym wieku juz masz trojeczke?wnioskuje ,ze masz 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam 21 lat. Mam 24 lata. Moja data urodzin to - 21.01.1987 r., czyli te 21 to jest dzień moich urodzin a nie mój wiek. Jakbym miała 21 lat to wychodziło by że musiałabym urodzić pierwsze dziecko w wieku 15 lat :/, a urodziłam pierwsze jak miałam 18 lat. Drugie dziecko urodziłam jak miałam 21 i trzecie jak miałam 23. Wiecej dzieci nie zamierzam mieć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala manieczka
moja mała z 3 września - 3860g, 55cm. jak na razie nie chce jej się chodzić, ma 8 zębów, a ja mam aż 31 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała manieczka- a ile teraz wazy twój maluszek? moja mała właśnie śpi i mam chwile dla siebie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala manieczka
moja też :-) od marca wolniej przybiera na wadze, teraz waży 9.5kg (50 centyl, a urodziła się na 85.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak córeczka ma na imię? To twoje pierwsze dziecko? Może jeszcze jakaś mama sie dołączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala manieczka
pierwsza i jedyna jak na razie. ma na imię Martyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala manieczka
próbuję nauczyć ją chodzić, ale ma kolana jak z waty :-) wciąż na tyłek obsiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała manieczka- nie ma co na siłe uczyć ja chodzić, jak sama będzie gotowa to nauczy sie :). Dzisiaj moja Dominika miała na 7.15 do zerówki :/, nie wiem kto wymyślił żeby dzieci chodziły tak rano do szkoły :/. Jutro tak samo ma na 7.15. Ze szkoły ide ją odebrać o 12.15. Jutro mężuś ma wypłate i ide po odebraniu córy ze szkoły opłacić mieszkanie i zrobić małe zakupy. Za tydzień moja Marika kończy roczek i jutro też ide zamówić jakis torcik :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×