Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata20102000:))

Facet nagle nie ma dla mnie czasu

Polecane posty

Gość Beata20102000:))

Poznaliśmy się jakieś 3 misiace temu, wiem, ze on duzo pracuje, ale pomimo tego zawsze spotykaliśmy się raz czy wa razy tyg, umiała jechac do mnie 60 km w jedna strone zeby sie spotkać, od 3 tyg nagle sie zmienił, tłumaczy,ze nie ma czasu, a jak ma jakis dzien wolnego to po prostu chce odpoczać, zastanawiam sie czy mówi prawde, czy jednak coś kręci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zamiast żebrać o spotkania u pana łaskawcy, zajmij się sobą, daj mu ten spokój, którego tak potrzebuje i spraw, żeby to on sam zaczął dążyć do Waszych spotkań. Same sobie fundujecie rolę "upierdliwej kobiety na zawołanie faceta". On nie ma czasu.. Gdy go nagle znajdzie lecisz... i błagasz o częstsze spotkania.. Tylko po co? Może czas nabrać dystansu i się odseparować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz czemu ?
"Może czas nabrać dystansu i się odseparować." moze powinnas na dziendobry juz ustalicz cego chcesz i to robic :) a nie teraz si dziwisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata20102000:))
Może masz rację i tak też zrobię, nie ma czasu to ok, nie będę się narzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słusznie!!! Naprawdę uwierz.. Nikogo na siłę do niczego nie zmusisz, a zmiana Twojej postawy może przynieść dużo dobrego.. Pierwsze co się wydarzy, to on nagle zada sobie pytanie : "Co się stało? Dlaczego ona już nie nalega na spotkania?". Jeśli mu zależy, to na pewno zmieni się na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata20102000:))
Dziękuję za radę-pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbychu z Bogdanca
olej dziada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×