Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Athlon30

Szukam Gliwice

Polecane posty

Jak w temacie,szukam kobiety do 30lat na stały układ. wymagam dyskrecji gdyz mam rodzinę lecz z partnerka juz nie potrafię sie dogadac i sex raz na 2mc przez "jej libido" dobija mnie nerwowo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjedz do mnie
Gorlice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przecie
to się rozwiedź śmieciu, albo idźcie do psychologa rodzinnego... lepiej niektóre fakty przemilczeć niż napierdalać głodne kawałki z dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty mając laske z którą jestes 12 lat i macie 7 letniego syna byś odszedł w pizdu..? sam jestes śmieciem i głupcem! na walenie konia jestem już troszkę za duży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przecie
jakby ci zależało to byś miał inną gadkę... teksty które nawijasz to chyba najbardziej sztampowa gadka kloców co są w związku ale im się ruchać na boku zachciało... taką tryskasz dojrzałością, że na walenie konia jesteś za duży, ale rodzine zakładać to się kuwa zastanowić nie chciało wtedy? tacy jak ty powinni najpierw dostać chomika na pół roku jako test odpowiedzialności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przecie
przed rozwodem się dzieckiem zasłaniasz, ale jak mu bedziesz dawał przykład że związek polega na ruchaniu się na boku, to będzie wszystko ok? weź se tak z 7-10 m rozpędy wyjeb banią w ścianę, potem usiądź sobie i się kurwa zastanów o czym mówisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 lat to nie pol roku,ty zapewne wogole nikogo nie masz dlatego piszesz takie brednie:P z kad ktoś może wiedzieć ze po 12 latach partnerka bedzie cierpiec na libido z powodu terapi hormonalnej? zastanów sie debilu zanim cokolwiek wstukasz w klawiaturę! ja szukam partnerki do paru spotkań gdyż mam takie potrzeby Jak bym chciał sobie poruchać na boku to bym się wybral na dyskoteke albo do burdelu i pukałbym sobie kiedy bym chciał :D Szukam stałej partnerki,która ma podobny problem z partnerem a nie przygody na 1 strzał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozatym czy ja cos wspominałem że jestem po ślubie ? bo sobie kurwa nie przypominam 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przecie
taki z ciebie kasanowa, że szukasz na kafe :D toś się kurwa udał... pół roku z chomikiem by wystarczyło, żeby stwierdzić, że dojrzałość emocjonalną masz taką samą jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przecie
"Pozatym czy ja cos wspominałem że jestem po ślubie ? bo sobie k**wa nie przypominam" :D jeszczez coś masz żebvy się bardziej pogrążyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta111111
to zapierdalaj do burdelu-myslisz ze takiego loma ktoras do loza wezmie????????????????:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na caffe jest wiele kobiet,wole caffe niż dyskotekowe dziwki.. Co do chomika to nie lubie w domu smrodu 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleskles
:) widać że wzorcowy z ciebie tatuś... już lepiej idź w pizdu od tej swojej rodziny ino im kase podsyłaj, wszyscy lepiej na tym wyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greta ,nie znasz mnie a mi ublizasz! co w tym złego ze facet szuka partnerki? nie wiesz jaki jestem na co dzień to po chuja sie wcinasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przecie
bo najwyraźniej nie rozumiesz, że masz już partnerke zjebie, nie trzeba cie wielce znać żeby widzieć że jesteś typowym śmieciem... i co może jeszcze od matki swojego dziecka masz przyzwolenie? pewnie synuś też się cieszy, że tata chce mieć zdrowe życie seksualne... kastrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te panie
panie wyzej by chcialy,ale za daleko mieszaja od gliwic:) stad ten jad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic w tym złego pod
warunkiem, ze juz nie ma sie jednej w domu :O i to nie ozieblej, wrednej suki, tylko partnerki schorowanej, skoro musi miec terapie hormonalna kutas z ciebie i frajer, pocwicz lepiej ortografie zamiast chuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przecie
te panie: Athlon30, po co się wylogowałeś, i tak wypowiedzi poznać po poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te panie
oj cos zawodzi kobieca intuicja,a moze to ty sie podszywasz pod taka cnotliwa dobra dusza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleskles
jakby tobie fujara powiędła, to już widzę jakbyś ochoczo ze zrozumieniem swoją partnerke na inne kutasy sadzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te panie
chlopie na bardzo ciezki klimat trafiles.jakis sped z zachrystii.ale powodzenia,moze potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przecie
śmieszne jest wyjście z założenia, że jestem kobietą, bo nie wiwatuje takiemu bukłakowi jak athlon ;) ale cóż najwyraźniej swój do swego ciągnie i frajer frajera odnajdzie żeby się wspierać... a poziom intelektu na tyle zbliżony, że pomyśleć można że jesteście 1 osobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic w tym złego pod
hehe, byki cie zdradzaja, co to jest ZACHRYSTIA? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta111111
GLUBSZEGO PALANTA NIE WIDZIALAM :D twoje iQ = ASFALD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te panie
cyt. Błedem jest używanie słowa "ZACHRYSTIA". Jednak starsi ludzie, zwłaszcza Wielkopolanie, stosują takie uproszczenie. Wynika to po części z niewiedzy, ale też i z gwary. moze byc? stoje tu nago i otwarcie wspieram autora w poszukiwaniach.i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic w tym złego pod
o.k., stary człowieku z Wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te panie
dodam,ze zrodlo cytatu to forum oazy poznanskiej gdzie tez polecam sie udac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przecie
:D brawo, sam użyłeś google i przyszedłeś tu wkleić dowód na swoją głupotę, nie żeby ktokolwiek tego tutaj potrzebował, żeby uważać cię za łocha, niemniej dobra robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przecie
"Wynika to po części z niewiedzy, ale też i z gwary." Powyższe oznacza, że jak nie jesteś poznaniakiem (lub wielkopolaninem) i mówisz zachrystia, to jesteś po prostu głupi. Natomiast jak jesteś z wlkp, to jesteś głupi częściowo. To skąd jesteś albo ile masz lat niestety nie zmienia obowiązujących zasad ortografii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te panie
samokrytyka.czasem sie myle.nie lubie natomiast nieznajomych ktorzy ponizaja lezac czesto jeszcze nizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×