Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milionsmilesaway

Moja mama ma 50 lat i w lutym rodzi !

Polecane posty

Gość milionsmilesaway

Dokładnie 50 skończyła miesiąc temu, a termin ma na 12 grudnia... Przeżyłam szok jak mi to dzisiaj powiedziała... Nie wiem co o tym myśleć. Nie wiedziałam, że jest w ciąży, nie było nic widać, ona twierdzi, że też do tej pory nie wiedziała . Ja za 5 dni kończę 15 lat, mój starszy brat w maju skończył 30. Mama urodziła go gdy miała 20 lat, mnie gdy miała 35 a teraz 50... będzie to chłopak. Równo 15 lat różnicy między nami, a ja nie wiem jak się do tego przyzwyczaić. Brat w następne wakacje żeni się, zaraz penie będzie miał bobasa a tu taki mały brat ... Nie mam pojęcia co myśleć! Cieszyć się czy płakać, czy cokolwiek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milionsmilesaway
sprostowanie - nie wiem dlaczego napisałam że w lutym, pewnie z nerwów bo trochę mnie teraz nosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterka z krakowa
Nastrzelać jej po pysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milionsmilesaway
no dobra, to prowokacja. Wpadłam z tym lutym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterka z krakowa
ten post wyzej, to nie ja, tylko jakies glupek co nie ma co robic, ciesz sie, dziecko to szczescie, mama ma 50 lat, da rade!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterka z krakowa
rozdwojenie jaźni. Diagnoza postawiona przez najlepszego psychiatrę. Leczę się ale bez skutku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16!!!!!!!!!!!!!!!!!
moja ma 47 lat i mam przeokropna najniegrzeczniejszą najbardziej wkurwiająca niespelna 3 letnią siostre na planecie ziemia. Codzinnie rano gdy sie budze pytam sie niebios za jakie grzechy mnie tak pokaralo tym opetanym malym stworem :o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterka z krakowa
Tyż tak pomyślołam chłoptasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milionsmilesaway
jak ja kocham podszywki... wcale nie prowo, wkurza mnie jak ktoś to robi, aż tak mi się nie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw się FAS
teściowa mojej kuzynki urodziła jak miała 52 lata. Rodziły razem z kuzynką, ona swoje pierwsze, a teściowa trzecie. Dzieciak zdrowy jak rydz, kobita odmłodniała o dobre 10 lat. Zdarza się. Przypominam, że przecietna Polka ma menopauzę w 55 roku życia, do tego czasu może być matką - dopóki jest płodna. To tylko gówniarom się wydaje, że 30tka to ostatni dzownek na ciążę :D Aczkolwiek 50tka to już jednak przesada :O Ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw się FAS
Na upartego to i nawet taka 50 latka ma szansę wnuków doczekać od tego dziecka, średnio polka zyje ponad 80 lat :D Tak, tak - życie jest długie, nie kończy się na 30tych urodzinach, co się gówniarzerii w deklach nie mieści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie toooooo
wszystko, wszystkim, ale nie pieprzcie, ze w tym wieku fajnie mieć dzieci, w tym wieku to zaczyna w kościach strzykać itp. To nie ten wiek do wychowywania dzieci. Są, bo są, starzy poszaleli, może już mają sklerozę, bo niestety tak też może być i zapomnieli założyć prezerwatywę. Szkoda tylko tych dzieci, bo są wychowywane przez starych ramolów. Każdy wiek ma swoje prawa, także "robienie dzieci" też ma swój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoda

Co za chamstwo!!!! A ty w wieku 30 lat możesz cierpieć na stwardnienie rozsiane i tez bedziesz jeździć na wózku a w cis u bedziesz chciała być!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×