Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wielka fanka wielkiego

do fanow wielkiego zarcia

Polecane posty

Gość wielka fanka wielkiego

dziewczyny, jak wiele z Was jestem wielka fanka strony "wielkie zarcie". kilka tygodni temu natknelam sie na przepisy kobiety o nicku mariateresa . dziewczyny musicie wyprobowac jej przepisy! wyprobowalam prawie wszystko do tej pory, jedzenie jest niesamowite a rosol...... tego smaku nie da sie opisac. gdy czytalam przepis myslalam, ze za duzo zachodu ale w koncu doszlam do wniosku, ze co mi tam. ten rosol pobil rosol mojej babci! a wiecie jak to jest z babcinym rosolem- zawsze najlepszy:) a z tego co zostalo wykorzystalam jej przepis na dania po rosole i "rybka zrobilam furrore! wiem, ze podejrzewacie, ze to ja jestem mariateresa ale z reka na sercu nie jestem, ale wiem, ze mamy na forum wiele topikow o tym co ugotowac a a kobieta ma przepisy na najlepsze rzeczy jakie ostatnio jadlam:) zajrzyjcie i zobaczcie, moze znajdziecie cos dla siebie. ja juz wiem, ze zawsze bede robila jej roso! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodać szczyptę soli, pieprzy i papryczki pikantne! Zabielić kamszotem! Podawać z ryżem afrykańskim i koprem z własnego ogródka czy tam z szabru! Można jeść pałeczkami, sztućcami jak i palcami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina b
aseksualny impotent - dobrze się odżywiasz,jak widzę - to dlatego taki inaczej,inteligentny jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciekawości przeczytałam
przepis na ten rosół, faktycznie za dużo zachodu ale te ziarenka smaku dyskwalifikują przepis :o Czemu wszystkie dają do rosołu takie chemiczne przyprawy? Rosół ma być na dobrym mięsie i włoszczyźnie,to daje tej zupie smak a nie jakieś kostki czy wegeta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jetem tego samego zdania Przepisy nieglupie ale vegeta ziarenka smaku brr Fajny przepis na te kotlety schaboe z kurczakiem ( roladki ) sie znaczy ale po co woda??? ja bym w bulionie udusila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkeee
ale przecież nikt was nie zmusza do używania takich przypraw jeśli nie chcecie ich używać. ja akurat jestem nauczona i dodaje jarzynki albo kostki rosołowe do zup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×