Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ;p;p;p;p;p;p;p

Zżółkły mi ubrania dziecka .. pomożcie

Polecane posty

Gość ;p;p;p;p;p;p;p

No więc tak.. Te ciuszki które były już za małe na moje dziecko chowałam do reklamówek i wsadzałam do kartonu.. Wczoraj czegoś szukałam i nie które ciuszki był zżółciałe.. Ale od czego?? :( I jak mam to sprać? i czy wgl da się sprać.. :( pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;p;p;p;p;p;p;p
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
już tego nie spierzesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj w jakims dobrym proszk
u wybielającym może pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .;.;
a wyprałaś je przed schowaniem, sorki, że pytam bo ja po 5-ciu latach przechowywania w reklamówkach nie zauważyłam żadnych żółtych plam a bratowa chowała po swojej córce (dla mojej córki) to tez takie żółte a poplamione, że szok. Pytałam się od czego ma takie ciuchy a ona przyznała się, że nie prała bo po co jak ja sobie je wypiorę. To co było zamałe zdjęła z córki i wkładała do reklamówek. Poplamione dały się wyprać ale zżółkłe nie. Ja zawsze piorę ciuchy jak chowam i wtedy daję czyste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też tak się stało...
ale ja swoje wyprałam , do reklamówek i do szafy .... ostatnio szykowałam jakąś aukcję z ubrankami na allegro i patrze a tam zółte , ale wściekła byłam i po aukcji ...... Wyprałam , bawełnę wręcz prawie wygotowałam i zeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;p;p;p;p;p;p;p
tak wypralam i wyprasowalam .. schowalam do reklamowek i kartonu.. musze jeszcze inne ubranka luknac bo je oddaje bo kolejna mama bd w rodzinie a jak bd zolte to sie wkur... ze szok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;p;p;p;p;p;p;p
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .;.;
no to nie wiem od czego zżółkły skoro prane i prasowane, ja tylko napisałam na przykładzie bratowej bo ona to napewno nie prała skoro tak twierdziła, ja nawet oddałam jej czyściejsze niż dostałam. Nie wiem co ci poradzić, może wypierz w większej temp z jakimś vanischem czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;p;p;p;p;p;p;p
no ja tez wlasnie nie mam pojecia od czego ;/ sprobuje wanishem .. no ale dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prius to moje marzenie
vanish i zejdzie na bank tylko bialą bawełne upierz w wyzszej temperaturze, np 60 stopni z dodatkiem vanisha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;p;p;p;p;p;p;p
aa dodam ze tez tak .. hmm no nie zbyt ladnie pachnialy.. zastanawiam sie czy to nie np wilgoc.. no ale od czego.. w domu mam sucho ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laloona
Nie wiem, moze to taki rodzaj tkaniny... Papier tez zolknie z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;p;p;p;p;p;p;p
moze ktos jeszcze sie wypowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namocz je na noc z dodatkiem proszku do prania, chocby zwyklego, i na drugi dzien wrzuc ubranka do gara i pogotuj z 15 minut z dodatkiem proszku. zejdzie na pewno. ja dostałam sporo ubranek dla dziecka i te które byly nie doprane z soczków, zżółknięte tez byly i wszytskie sie doprały, az razi biela. mozesz rowniez je przed namoczeniem potraktowac pastą bhp, potem gotowanie . a na koniec w normlanym proszku dla dzieci. wszytsko zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;p;p;p;p;p;p;p
aha dziekuje sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×