Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady_margarett

mamusie, czy wasze przeczucia się sprawdziły?

Polecane posty

no więc chodzi mi dokładnie o to, czy kiedy byłyście w ciąży to czy wasze przeczucia co do płci sie sprawdziły? tzn np jeśli byłyście we wczesnej fazie i nie można była poznac czy chłopczyk czy dziewczynka to miałyście przeczucie że to dziewczynka to faktycznie urodziła sie dziewczynka? ja jestem w 15 tyg i mam cały czas przeczucie że to bedzie dziewczynka i nie wiem czy te przeczucia traktować na poważnie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugyhugy
ja miałam przeczucie ze chlopiec i mam chopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 razy tak 1-córka 2-syn 3? Z przeczuc syn,z usg syn.A co będzie zobaczymy?Oby zdrowe było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcówki 2012 witajcie! Nie wiem czy wiecie,jest tu Wasz topik.Czasem zagladam z sentymentu :) Ja juz w 28tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin na 29 luty:p mam nadzieje że wkrótce poznam płec na usg ale cały czas jakos tak że dziewczynka. martwi mnie tylko to ze mój facet koniecznie chce syna i mam nadzieje ze jak będzie córcia to i tak ja będzie kochał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na początku myślałam, że synek - mało i ładnie tyłam :) i do końca miałam okragły brzuch tylko w przód, a urodziłam córeczkę :) oczywiście nieziemsko mnie to cieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Od chwili gdy zobaczyłam dwie kreski na teście nie umiałam myśleć o dziecku inaczej niż jako o chłopcu. Urodził się chłopiec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam pzreczucie, ze dziewczynka i miałam racje ;) generalnie dowiedziałam sie w 19 tc i wcale mnie to nie zaskoczyło. ja wiedziałam, ze to dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wcciąż myślałam z mężem, że będzie dziewczynka i jak na usg się potwierdziło to zdziwieni nie byliśmy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnies121
ja czułam że będzie chłopak i tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. dziewczynka i była dziewczynka 2 dziewczynka- był chlopak 3 chlopak- jest dziewczynka wiec średnia wróżka ze mnie. Za to mój mąż jest bezbłędny, 3 razy prawidłowo wytypował pleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszym dziecku nie miałam żadnych przeczuć - urodziła się córka W drugiej ciąży od początku wiedziałam, że to dziewczynka - i ma być dziewczynka, ale naocznie przekonam się w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×