Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wiosenna mama

Alergia czy wirusy? Help

Polecane posty

M byla w przedszkolu w piątek i w poniedziałek. W poniedziałek wieczór dostala katar, noc "w plecy bo się dławiła" oczy jak u królika czerwone, przekrwione. Dalam leki typu syropki, witamina c, immunocośtam i jej antyalergiczne i na astmę. Rano wstała zupełnie zdrowa, ale jej nie puściłam do przedszkola, chciałam na wszelki wypadek poobserwować. W środę poszla i jak ją odbierałam wyglądała jak obraz nedzy i rozpaczy i wręcz laly jej się lzy z takich mega przekrwionych oczu (to nie placz byl tylko katar i podrażnienie spojówek). Poszłam do pediatry (naszej nie bylo bo ma urlop echh) i uslyszalam ze to alergia ze dziecko zdrowiutkie i ze ma chodzić do przedszkola tylko mam jej zwiększyć antyalergiczne leki i dołożyć jeszcze taki do nosa. No i oki by bylo gdyby nie to ze pozostała dwójka rozłożyła się na max dzisiejszej nocy i objawy sa takie same- katar i przekrwione, czerwone oczy- tylko wieczorem. Dziś wszyscy wstali super zdrowi, niedobrzy jak cholera i od rana z soba walczą, nic im nie jest, ale ich nie puściłam do przedszkola bo już zgłupiałam i nie wiem co myśleć. To na prawdę alergia a może jednak wirus? Bo niby skad cala trójka w jednym czasie? Lola też? I czemu choruj.ą tylko wieczorem a w dzień zdrowi i nad wyraz żywiołowi? To na pewno nie nic w domu bo zrobiłam dezynfekcję totalną, poprałam firanki, poprzestawiałam meble wymyłam wszystko co możliwe, posciel nowa. Zresztą to sie zaczęło w poniedziałek, wcześniej nie bylo takich problemów. Nie wiem co z nimi robić. Mają jutro iść do przedszkola czy zostać w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×