Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iva_bn

Ostatnie dni przed porodem

Polecane posty

Gość iva_bn
Ja jestem na etapie szukania dobrych kosmetykow na rozstepy bo niestety sie pojawily i slyszalam ze wystarcza ujedrniajace kremy na brzuszek zeby wrocil do dawnej formy. Moi rodzice zafundowali mi na te okazje mate masujaca ktora ma podobno zbawienne dzialanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_bn
Uzywalam go cala ciaze ale mimo to rozstepy i tak sie pojawily. Planuje zakupic kolagen silver jak urodze podobno skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje pharmaceris foliacti krem zapobiegajacy rozstepom i na brzuchu nie pojawily sie :) ale na piersiach pojawily sie zanim zaczelam go stosowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie na moje wczesniejsze rozstepy stosowalam solutions z avon ale nie pomogl w ogole, za to zaczelam stosowac ten pharmaceris konkretnie na rozstepy i jestem zadowolona:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_bn
Ja na brzuchu tez nie mam ale na biodrach sie pojawily i na piersiach i to w sumie w ostatnim miesiacu a tak juz sie cieszylam ze mnie to nie spotka, ale mowi sie trudno i zyje sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_bn
Ma byc Maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszaca
Hej dziewczyny mogę się dołączyć- ja tez niedługo rodzę mam termin na 25.09 nie ukrywam że boję się porodu - to moja pierwsza ciąża. Na razie tylko mam bóle krocza i już mi ciężko troszkę mimo że przytyłam w sumie 10 kilo- już bym chciała być po porodzie, jeśli chodzi o rozstępy to mam na piersiach a tak to innych nie zauważyłam przez ciąże stosowałam krem fissan ale rozstępy w każdej chwili się mogą pojawić więc zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_bn
Biorac pod uwage ze termin mam na dzis to jestem nazbyt spokojna, ale niecierpliwa nie boje sie porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piszaca:) tak sie zastanawiam nad przescieradlem do wozka czy wy takie macie? myslalam wczesniej ze wystarczy kolkderka i podusia ale widzialm ostatnio ze dziwczyna miala przescieradlo na gumke w wozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_bn
Wydaje mi sie ze to tylko kolejny z dziwnych wynalazkow ja nie posiadam takiego przescieradla i chyba nie bede kupowac wystarczy zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszaca
Ja też nie posiadam prześcieradła do wózka , bo nie ma też co przesadzać z tymi zakupami potem się pewnie okaże się niektóre rzeczy dla dzidziusia będą leżeć w szufladach i się kurzyć :) a tak to zawsze można dokupić coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin na 24
Ja od poczatku ciazy stosowalam po kapieli Olejek dla dzieci i zadnych roztepow nie mam :-) Zadnego przescieradla rowniez dla wozka nie mam ,pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół jabłuszka
I jak tam dziewczyny przed porodem ? :) Ja mam termin dwa dni temu i nic mnie nie rusza. Skurczy nie mam. Tylko stopy mi puchną. Jestem ciekawa jak się to wszystko zacznie, a Wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_bn
Hej Ja założyłam ten temat i w chwili obecnej jestem już szczęśliwą mamuśką 8-miesięcznej Majusi :) Wszystko potoczyło się całkowicie inaczej niż się spodziewałam ale dzis już nie pamiętam o bólu i o tych litrach wylanych łez, dziś jestem po prostu szczęśliwa że ją mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta999
Zazdroszczę Tobie już tego dnia ;) Mi jeszcze został miesiąc i zastanawiam się co zabrać do szpitala. Ktoś mi podpowie co nie co ? Na necie jest wiele wskazówek np ciekawe znalazłam http://canpolbabies.com/pl/porady/porada/mothers/16/16 Lecz interesuje mnie też wasze zdanie na ten temat :) Co sądzicie i o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam wkładki laktacyjne,biustonosze i się nie przydały bo mleko był dopiero w 5 dobie a ja po cesarce po pierwsze nie karmiłam bo pierwsza dobę nie widziałam dziecka, w 2 dobie byłam już w domu. najważniejsze to podkłady poporodowe, majtki z siateczki (schowaj je na wierzchu,najlepiej w osobnej kieszonce,bo jak bedziesz miała cesarke, to sama nie wstaniesz i beda ciepytac gdzie je masz. a to co na tej liście masz,to wszystko raczej trzeba mieć. pamiętaj o wodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×