Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malutka:(

Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne ale unikam sexu,boje sie...

Polecane posty

Gość malutka:(

Witajcie, już drugi tydzień biorę tabletki antykoncepcyjne, dostałam je od ginekologa by złagodzić trądzik a nie by stosować jako zabezpieczenie... zawsze używaliśmy z moim facetem prezerwatyw. Szczerze powiem wam, ze unikam sexu i rozmów o tym. Boję sie kochać bo wydaje mi sie że prezerwatywa dawała mi większe bezpieczeństwo przed zajściem w ciąże. Wstydzę sie powiedzieć o tym mojemu facetowi, oni nie rozumieją takich spraw. Co możecie mi powiedzieć na ten temat? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejj huu
pogodzilas sie z facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka:(
A skąd wiesz ze był między nami konflikt? czytałaś jakiś topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejj huu
tak ;) skojarzylam Cie , i jestem ciekawa jak to sie potoczylo dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka:(
aaaa wiesz no co mialam zrobic zezarłam tą kupę jak maly szczeniak... skoro go to podnieca... ale jestesmy szczesliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka:(
To już Ci pisze. Przestałam gadać o zaręczynach, nakręcać sie, zapomniałam o wszystkim i nagle ostatnio chyba trzy dni temu powiedział ze rozmawiał ze swoja babcią ze ona mu powiedziała ze skoro jesteśmy tyle lat razem to może czas myśleć o ślubie... i od tamtej chwili sie zmieniło wszystko, on mówi o zaręczynach o tym że dostanie małą wypłate ale nie zrezygnuje ze swojego planu i sie ze mna zaręczy, nakrecił sie a ja przestałam o tym myśleć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejj huu
oo to super , to bardzo dobrze sie potoczylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka:(
zjadłam jego kupę by się ze mną zaręczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWOJA MALEŃKA
Niech zgadne bierzesz Diane 35 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki są skuteczniejsze niż prezerwatywy zarówno przy typowym użyciu jak i przy skrupulatnym przestrzeganiu wszystkich zaleceń dotyczących stosowania danej metody. 🖐️ Prezerwatywa chroni tylko w jeden sposób-mechanicznie zagradza drogę plemnikom. Tabletki działają na trzy sposoby: 1. hamują owulację 2. zmienają śluz szyjki macicy utrudniając plemnikom wniknęcie do dróg rodnych kobiety 3. gdyby jakimś cudem doszło do zapłodnienia utrudniają zagnieżdżenie zapłodnionej komórki jajowej w błonie śluzowej macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×