Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość :((

jak to jest waszym zdaniem

Polecane posty

Gość :((

hej... z góry proszę o szczere i powazne odpowiedzi... chodzi o zaufanie. nie wiem skad to sie bierze, ale mam w sobie takie dziwne objawy, nie wiem z czego to wynika, moze przez moje poprzednie doswiadczenia, ale nie potrafie tak do konca zaufac swojemu chlopakowi, tzn ufam mu bo on mnie tego nauczył, i pokazał ze warto, bo zanim go poznałam moje zaufanie do kogos siegalo raczej 0, nie wierzylam chlopakom, w ich szczere intencje, powiedzialam o tym swojemu chlopakowi na samym poczatku, i walczyl o moje zaufanie , wiec teraz jest o wiele lepiej i juz sie nie boje, bo jestem mega szczesliwa dzieki niemu ale czasem taka dziwna obawa we mnie jest, takie straszne uczucie ze moze sie okaze ze jestem tylko naiwna, ze nie mozna ufac mezczyznom, boje sie ze sie okaze ze mnie oszuka, mimo ze widze po nim jak bardzo mnie kocha, to nie potrafie tak do konca przezwyciezyc w sobie strachu ze moze znajdzie sie jakas inna albo juz jest, ze np jak to kazdy chlopak zacznie zdradzac albo flirtowac itd, to takie glupie bo nie mam powodow, ale dlaczego tak ciezko mi uwierzyc ze ktos moze byc naprawde uczciwy? czy naprawde istnieja chłopacy ktorzy sa uczciwi i, dodam ze czuje ze to ten Pan Wlasciwy, odpowiedni, tylko ze przez innych chłopakow tak ciezko mi uwierzyc.. zeby nie bylo- ufam mu, bo mnie tego nauczył, ale czasem pojawia sie obawa , watpliwosc i to nie jest jego wina lecz moja :( Poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×