Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gnijąca modelka w taksówce.

Załóżmy, że taka sytuacja miała miejsce. Panowie jak byście się zachowali.

Polecane posty

Atrakcyjna kobieta widzi męzczyznę, który jej sie podoba. Jest impreza u znajomych, ona obserwuje go jakiś czas, sprawdzając czy aby napewno jest sam jak ona. Po chwili podchodzi, flirtuje z nim, i mówi, że ma na niego ochotę, mieszka niedaleko i proponuje mu seks. Osoby te nie znają się. Kto z Was zgodziłby się na seks z nieznajomą, proszę o szczere odpowiedzi. Taka sytuacja, to jedna z moich fantazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukający zony
ja szukam zony, ale taka akcja, czemu nie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamjuzdosc
jak bysmy sie zachowali? jak kazdy facet by sie zachowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamjuzdosc
a chodzi ci o to ze masz fantazj ze chcesz sie seksic z nieznajomym i potem juz go nigdy nie spotkac czy nadal sie spotykac jakby dobrze ruchał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasochłonna
nie uwazasz ze to dziwkarskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymuś
Przecież nawet własnym kutasem można sobie krzywdę zrobić. Złapać jakąś francę od byle jakiej szmaty to nie problem przecież. Uszczelki potrafią pęknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzechu jestem
zgodziłbym sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anya rjybyk
hehe wlasnie widac jakie to skurwiele z was i psowate chuje. byle suka z cieczka i juz... brzydze sie was. gadacie na kobiety i ganicie je za "sex z nieznajomym" a sami jestescie kurwami. zwyklymi kurwami ktorym tylko kily i hiva a potem raka chuja brakuje :P zdychajcie wszyscy po kolei, hipokryci i skurwiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujna wrotkach
gdyby mi się spodobała to zgodziłbym się bez wahania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spostrzezenie
eeeejjjjj, anya uspokoj sie bo mozg Ci wyparuje, Stokrotko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda duchem
ja bym sie zgodzila hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bym sie zgodzil
a co nie bede gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
ja bym nie czekała na zgodę tylko chwyciła za przysłowiowy "wszarz" i zaciągnęła do chaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bym sie zgodzil
koteczka zle mowisz flirt musi byc a nie od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
A tam :) jak na horyzoncie pojawia się coś interesującego to się to bierze za to a nie bawi w podchody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poukładany artysta
Zgadzam się z tym co napisał anya rjybyk !!!! Każda kobieta, która proponuje seks nieznajomemu lub proponuje seks na pierwszej randce to dziwka!!! Obym nigdy nie spotkał takiej w życiu. Gdyby podeszła do mnie laska i powiedziała tekst w stylu: jesteś ciachem i mam ochotę cię schrupać lub mam na ciebie ochotę moja cipka robi się wilgotna, to bez zastanowienia strzelił bym jej z liścia i splunął w twarz. Teraz zwracam się do wszystkich lachociągów, ciągodrutów, cichodajek i wszystkich pozostałych odmian dziwek: To nie prawda, że wszyscy mężczyźni wobec pięknej kobiety myślą penisem zamiast głową i na każdej pierwszej randce czy towarzyskim spotkaniu myślą o seksie. Owszem ochota na seks towarzyszy niekiedy 24h na dobę, ale to nie oznacza, że mężczyzna bez względu na okoliczności pragnie się zaspokoić z byle kim i byle gdzie. Istnieje spora grupa mężczyzn WYRAFINOWANYCH, KULTURALNYCH, NA POZIOMIE, którzy za nic moją szmaty wszelkiej maści. One do perfekcji opanowały robienie lodów, ale poza tym nie spełniają nawet jednego procenta wymagań odnoście charakteru, osobowości i intelektu wyżej wymienionych panów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
ja pierdole jakie sztywniaki ,przecież to chodzi o fantazję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
To nie do ciebie było kwiatuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poukładany artysta
Czy istnieją jeszcze normalne kobiety? Normalność jest pojęciem względnym stąd zaraz wyjaśnię czym charakteryzuje się kobieta normalna w moim przekonaniu. Kobieta normalna - szanuje swoje ciało, w szczególności swoją seksualność. Nie ubiera się jak dziwka, ale jak dama. Doskonale zna się na modzie i zawsze wie jak się ubrać w zależności od okoliczności, powagi sytuacji itd. Jej strój współgra z figurą, eksponuje jej atuty, ma przygotowany strój wieczorowy i zmysłowy zapach na szczególne okazje. Porusza się z gracją, kołysząc biodrami. Włosy są długie, zbyt krótkie ujmują kobiecie seksapil. Makijaż delikatny, również dobrany do powagi sytuacji. Centymetrowa tapeta absolutnie odpowiada. Kobieta normalna udaje początkowo niedostępną, liczy na wysiłek ze strony mężczyzn. Zna doskonale swoją wysoką wartość i granice zdrowego rozsądku. Potrafi wykazać się błyskotliwością i elokwencją. Chodzi jedynie do porządnych drogich klubów, gdzie bawią się mężczyźni z klasą. Normalna kobieta szuka mężczyzny, który okaże jej należyty szacunek, zrozumienie, czułość, zapewni komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa. Jest przeciwniczką antykoncepcji i seksu przed zawarciem sakramentu małżeństwa. Traktuje swoje dziewictwo jak najdroższy skarb, który pragnie oddać mężowi w nocy poślubnej. Dzięki temu seks po ślubie staje się pierwszym razem, aktem oddania dziewictwa jedynemu mężczyźnie, z którym kobieta chce spędzić resztę życia. Taka jest właśnie kobieta normalna z mojego osobistego punktu widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo bardzo luksusowa dziwka. Bo coś mi się wydaje, że Dzewica maryja nie włóczyła się po drogich klubach, gdzie chodzili faceci z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale luksusowe (i te z ulic też) błonek raczej nie mają... No chyba że między palcami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny_gość
Z tego typu nieznajomą bym się zgodził... Zakładam, że na imprezie u znajomych nie ma byle kogo z ulicy. Sytuacja jak najbardziej do przyjęcia tak jak ją opisałaś. Nie wiem czy zachowałbym w zupełności zimną krew, ale generalnie jestem za ;')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×