Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gnijąca modelka w taksówce.

Załóżmy, że taka sytuacja miała miejsce. Panowie jak byście się zachowali.

Polecane posty

Gość fajny_gość
ho ho co niektórzy dość słabo reagują widzę na ten temat ;> pozdrawiam i przypominam, że złość piękności szkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaaacaaa
i teraz pytanie, czy zgodzilibyscie sie nawet wowczas, gdy bylibyscie w zwiazku??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny_gość
ja z pewnością całą - nie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaaacaaa
dobrze ze chociaz jeden porzadny sie znalazl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
oj, ja bym też odpuściła w takiej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny_gość
czy porządny to nie wiem :> ale jakieś tam zasady trzeba mieć ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet&
Ja nie mam takich chorych fantazji i zwyczajnie bym taką spławił nazywając dziwką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny_gość
facet&: chore nie chore, sprawa indywidualna, warto jeszcze znać definicję dziwki zanim się zacznie obrzucać ludzi tym określeniem ;) pozdrawiam i życzę tolerancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet&
fajny_gosc mnie moralności i tolerancji uczyć nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekonieczny
No ja taką bym olał, nie działają na mnie kobiety, które nie wiem co i z kim mogły robić kilka godzin temu. Przecież taka suka mogła godzinę wcześniej ciągnąć jakiemuś gościowi, który może lubić walić w anus laski na melinie albo w burdelu. Ale psy podniecaja się sukami, swój swojego zawsze znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reasumując: jeśli kobieta proponuje mężczyźnie seks na pierwszej randce to jest dziwką. A jesli mężczyzna propnuje kobiecie seks na pierwszej randce to ona jest dziwką ale tylko w przypadku gdy się zgodzi. Wniosek: jest pewna furtka, która sprawia, że kobieta nie musi być od razu okrzyknięta dziwką. I po co te wszystkie lamenty o dyskryminacji kobiet ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john z otwocka
Ja bym się zgodził bez wahania jeśli by mi się podobała. Sam jestem niesmiały i nie umiem podrywać kobiet a wiem, ze wielu się podobam... gdyby tylko któraś zdobyła się na taką odwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet&
@wielki wacek jakie dyskryminacje? może najpierw zadasz pytanie co sądziłbym o facecie, który się na to zgodził bądź to proponował, zanim wysuniesz takie daleko idące i stereotypowe wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny_gość
muszę nie muszę, nie próbuję, wydajesz się być w wieku gdzie pewne wartości już są ukształtowane. ja ci po prostu życzę... daj sobie sianka bo się coś spinasz ;) z reszta jak wiele osób w tym wątku... nie wiem, jak jest u was, u mnie na imprezach u znajomych nie pojawiają się bramowe lodziarki... trochę dystansu do siebie i życia;) jest łatwiej a i serce mniej stresem obciążone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fresh_star
Ja jako dwudziestoparoletni facet powiem, że wcale nie każdy by tak od razu poszedl.. wielu by wymiękło ;P W tym pewnie ja... chociaz tak jak ktos tam wyzej powiedzial, faceci czasami sporo mówią, co to by nie zrobili i takie tam, ale w guncie rzeczy wielu z nas tez się szanuje i jakby co do czego przyszlo, kobieta zobaczylaby jedynie zgorszenie na naszej twarzy i tekst w styllu: spierdalaj dziwko !!! Sporo zależy oczywiście od tego flirtu ;) jeśli coś by zaiskrzyło, widziałbym coś prawdziwego w tym i gdyby mi się na prawdę spodobała, kto wie :) różnie mógłby się zakończyć taki wieczór.... ale uogólnianie nie ma sensu, nie z każdą bym tak od razu poszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet&
fajny_gość ok a więc wsystko tkwi w nazewnictwie, od dziś będę mówił na takie.. bramowe lodziarki :) Żebyś się więcej nie stresował :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny_gość
facet& ehh... po prostu ":)" bo nic innego nie ma sensu wyraźnie ;) pozdrawiam i wszystkiego dobrego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"może najpierw zadasz pytanie co sądziłbym o facecie, który się na to zgodził bądź to proponował" Wybacz. Nie chciałem narażać na stres męskich uczestników tego topa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet&
fajny_gość i na przyszłość życzę Ci żebyś był mniej upierdliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idą do jej mieszkania, on gotowy, za to ona wyjmuje wielki tasak rabie faceta na kawałki i wkłada do zamrażarki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanki szukam
zgodzil by sie prawie kazdy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzakśledzi
facet& się zobaczy ;) a Ty - jak już mówiłem więcej luzu i dystansu ;) pozdrowiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garguła80
fajny_gość & krzakśledzi oj Tobie przydałoby się trochę dystansu i zrozumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doskonały pieszczoch oralny.
Ja marzę o takiej kobiecie jak ty, chciałbym aby taka fantazja się spełniła. Swoją drogą mam podobną fantazję, marzę o tym aby wypieścić po francusku atrakcyjną nieznajomą. Dziewczyny może podpowiecie jakieś niewerbalne zachowania i sygnały jakie wysłać ewentualnej ofierze fantazji, aby dać jej do zrozumienia że mam ochotę ją wylizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garguła80
@Stary Satyr owszem też jest, ale tu nawet nie ma mowy o randce tylko chodzi o przypadkowe spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma jakiejś recepty na to Zależy od faceta jakie on ma zasady moralne.Też istnieje obawa że kobieta coś kombinuje i to go odstraszy widząc w niej osobę nieszczerą. Może też się obawiać że ona jest wulkanem seksu i on może się nie sprawdzić. Zależy to też od wieku tych osób Facet młody około 20 lat ona starsza o 10- 15 lat wzbudzi w nim zainteresowanie jak sie bzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garguła80
hehe racja, żadna różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×