Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamanaana

No i przyszła wypłata 1035 zł

Polecane posty

Gość dlaczego nie strajkujemy?
nie zarabiam najniższej krajowej i nie musze wylizywac nikomu tyłka! Ale mimo to, jestem pracownikiem i kiedyś tez zarabiałam najniższą i wiem, jak to jest kiedy obracasz złotówkę dwadziescia razy i zastanawiasz się, czy już ją wydać czy dopiero jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo akwizycja
no bo akwizycja i telemarketingu bo nie płacą za siedzenie na necie przez 8 godzin co ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robin hood .
podnosze temat, bo ktos tam wczesniej mi ublizyl, ze niby za granice wyjechalam po znajomosci nie, nie znalazlam pracypo znajomosci, zaczelam od glupiego wyjazdu przez posrednika, do truskawek (kołhoz oczywiscie i trzeba bylo rozgladac sie za czyms innym) wracajac do tematu, ktos tam podal linka do tematu jak oszczedzac zatanowcie sie w ogole co wy piszecie! przez rok bedziecie ciułac pieniadze, wyrzekajac sie przyjemnosci, zeby po roku stac was bylo na wyjazd zagraniczny. Po roku macie juz w reku te 2tys. zl, przeliczacie je 50razy zeby nascieszyc wzrok, po czym stwierdzacie ze jednak takie ciulane przez rok pieniadze zal wydac w jeden tydzien, no i kupujecie nowa pralke, lub lodowke, bo to jest przeciez bardziej potrzebne (dla przykladu w Irlandiu, za tygodniowke polecialam z chlopakiem do cieplych krajow), po za tym jesli chodzi o te najnizsze krajowe bedzie juz tylko gorzej, juz teraz rzad straszy mlodych ludzi, ze na nasze emerytury nie bedzie mial kto pracowac a jak nie chcecie strajkowac, to chyba tylko wojna was zbawi... o ile ja przezyjecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robin hood .
wiem, wiem... *kołchoz :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo dojdzie podatek katastralny :) a to oznacza, że pójdziecie na ulicę.. 2% wartości nieruchomości co rok. Dla przykładu ktoś kto ma mieszkanie warte 400 tyś płaci 8 tyś rok w rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 567890
to zapraszam wszystkich do niemiec -gdzie chlop zarabia przecietna 1200 do 1500 e i na ztrzymaniu rodzina i wszystkie platnosci, zeby utrzymac rodzine mam 3 etaty na dzien.wstaje o 5 dzieci do szkoly ,maz do pracy ja do pracy i o 19 jestem w domu. wydaje mi sie ze polacy za duzo na filmy patrza i przewraca wam sie w glowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
567890 - Za granicą też nie jest łatwo. Nigdzie nic z nieba nie spada, ale jak ktoś chce pracować to pracuje i stać go na godne życie a wczasy gdzieś w Egipcie czy dalej i dobry samochód to nie luksus a norma. Osobiście mieszkam i mieszkałam zawsze w Polsce, ale znam ludzi, których sytuacja bardzo odmieniła się na plus po wyjeździe. Jakiś laptop czy coś innego to tak jak dla niektórych w Polsce kupno bułki. Rzeczy całkiem zwyczajne i codzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"... i sami zapewnią sobie godne wynagrodzenie za sumienną pracę. " Nie każdy jest na tyle cwany i zaradny, żeby mieć własną działalność a każdy chce żyć normalnie. Sprzątaczka i opiekunka do dziecka też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 567890
ROSALINDA PACZEKO 567890 - Za granicą też nie jest łatwo. Nigdzie nic z nieba nie spada, ale jak ktoś chce pracować to pracuje i stać go na godne życie a wczasy gdzieś w Egipcie czy dalej i dobry samochód to nie luksus a norma. Osobiście mieszkam i mieszkałam zawsze w Polsce, ale znam ludzi, których sytuacja bardzo odmieniła się na plus po wyjeździe. Jakiś laptop czy coś innego to tak jak dla niektórych w Polsce kupno bułki. Rzeczy całkiem zwyczajne i codzienne. :D WLASNIE JAKK KTOS CHCE PRACOWAC TO PRACUJE-wiec dlaczego tyle kobiet w domu siedzi? i nic nie robi. I ta propaganda kupno laptopa na zachodzie to jak w POLSCE KUPNO BULKI HA HA HA -NIC TYLKO ZAPROSZENIE WYSLAC I TEGO MIODU SPROBOWAC-zeby moim dzieciom laptop kupic mam 3 etaty ,a dzieci w wolne dni dorabiaja sobie.dobry samochod ???????co u ciebie jest dobry samochod,nowego za gotowke nigdy nie kupisz, a stary mercedes lub bmw kupuje tylko naiwny polak i potem placze ze go na reperature nie stac.wczasy kochana nie stac mnie z cala rodzina wyjechac na dwa tygodnie koszt tego wynosi 3 tys eu,moze twoi znajomi to nastepne wodolejstwo na pozaciaganych pozyczkach bankowych jak 3/4 tutejszych polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folo
UWAGA na Kasiorek2010 TO OSZUST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Nazywa się Viktor Folo meyev Wystarczy wpisać w Google aby dowiedzieć się kim jest ! Nie dajcie się zwieść jego bełkotowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kałamarnica bez cyca
KUR.....WA 567890 weź mnie nie denerwuj..... jeśli ty masz 1500 i ja mam 1500 to porównaj sobie ceny z Reala u nas i u was i powiedz, komu po takich samych zakupach zostaje więcej NA ZYCIE? nie na wegetację, tylko na przyjemności, wyjazdy itd? dlaczego starych Niemców stać na wczasy w Polsce ale starych Polaków juz nie?! http://www.real.de/handzettel-blaetterkatalog.html? bkz=8273&tx_bk_type=Handzettel http://www.real.pl/gazetki-i-katalogi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kałamarnica bez cyca
ninedawno byłam w niemieckim Lidlu ...taka sama sytuacja....nóż mi sie w kieszeni otwiera, jak widzę wino za 3 euro ...u nas za 3 zł to możesz lepsze piwo k... kupic.... nosz kurde...az mi ciśnienie podskoczyło, nie musze pic kawy - oszczędzę na jutro ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 567890
KALAMARNICA----------JA PLACE CZYNSZ ZA 3 POKOJE PLUS KUCHNIA LAZIENKA 450 plus 150 swiatlo plus 150 ogrzewanie to razem 750e do tego benzyna na miesiac 200-250e ijedzenie na 5-cio osobowa rodzine wynosi 600 ,a gdzie reszta??????????? mieso za 3,99 kg jest akurat dobre swinie nim tuczyc lecz nie do ludzkiego spozycia, nie ma nic latwiejszego jak kogos obliczyc. TO ZE STARZY NIEMCY JEZDZA NA WYCIECZKI TO JESZCZE STARY PORTFEL wiec nie mieszajcie dwoch spraw.Po wejsciu eu przed dziesieciu laty jest tutaj tak samo jak w Polsce,sa biedni i bogaci i tacy ktorzy na pozyczkach zyja, tutaj trzeba pracowac,malo trzeba orac jak w obozie zeby cos miec i nie ma zlituj sie bo na ulicy predzej wyladujesz jak ci sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
Ludzie ? powiedzcie jakim cudem można przeżyć za 1200 czy 1300 miesięcznie ? Jak wy to robicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głąbom tylko strajki w głowie
trzeba było skończyc przyszłościowe studia, nauczyc się języków obcych, byc ambitnym, dokształcac się. Nie każdy jełop będzie dużo zarabiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe jełopie....
jak by ci się żyło, gdyby jełopy nie pracowały, czy ta wyższa inteligencja budowała by osiedla, dostarczała towary do sklepów, budowała drogi... Na pewno by ci poligloci zakasali rękawy! ha ha ha ! Ty debilu, jak masz biurko to pierdolnij głową o jego blat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe jełopie....
"Nie każdy jełop będzie dużo zarabiał."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy by chcieli kasę
za nic, takie są polaczki. Kto ci kazał iść do pracy za 1035? Trzeba było startować na prezesa firmy za 20 000 zł. Tylko wtedy trzeba sobą coś więcej reprezentować niż tylko "stękactwo pospolite"".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
A jakie w/g ciebie są niby przyszłościowe w kraju w którym po za handlem nie ma już nic ? I zasuwają magistry za ladą i kasami marketów za 1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kałamarnica bez cyca
567890....nie chce się z tobą licytować, ale za 2 pokoje 48 m płacę 700 zł czynszu( w tym mam ogrzewanie) , za swiatło co miesiąc 140 a za gaz 20 ( 40 na 2 m-ce). I niestety, ale za 600 nie wykarmiłabym mojej 4-osobowej rodziny ( w tym 2 nastolatków) , aTy potrafisz wykarmic 5 osób...własnie dlatego, że masz tansze jedzenie. I nie chodzi o to, czy ty kupisz to mięso dla swiń jak powiadasz za 3,99 tylko,że masz taką możliwość...a ja nie . Z samochodu zrezygnowaliśmy - dzieci do szkoły a my do pracy jezdzimy komunikacją miejska...za 200 zł to mogłabym sobie kupić 40 l paliwa, a Ty pewnie możesz za swoje 200 euro więcej...prawda? pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy by chcieli kasę
lekarze, prawnicy, informatycy, inżynierowie zarabiają dużo, ale trzeba się uczyć, ciężko uczyć...a nie kończyć byle co prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 567890
kalamarnica----------chyba czytalas ze mam trzy etaty ,wychodze o 6 a w domu jestem o 19, bo z jednej wyplaty od meza nie da rady zyc.ale tez jestem tylko czlowiekiem i czuje ze dalej nie podolam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 567890
paliwo to koszt 1,60 e za litr,wiec sobie przelicz ile wynosi miesiecznie.niestety tutaj bez auta nie da sie zyc,mieszkak poza miastem wiec gdyby kazdy jezdzil busami koszt bylby dwa razy wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placimy 850zł za 3 pokoje
Uwaga na Kasiorka - to oszust!!! nic nie dostaniecie za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiorek2010 Tych rzekomych oszustw nikt jeszcze nawet nie przedstawił. A co do ZA DARMO, to proszę mi pokazać - gdzie proponuję coś za darmo? I proszę nie pisać debilnych postów pod moim adresem. Przy okazji przypominam, że pomówienie - to przestępstwo kryminalne i przewiduje się za to do 2 lat pozbawienia wolności! DO KASIORKA podaj twoje prawdziwe dane potem porozmawiamy o przestepstwie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×