Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochanki szukam

szukam kochanki - warszawa

Polecane posty

Gość kochanki szukam

Szukam atrakcyjnej inteligentnej kobiety , mężatki która chciała by dodać trochę pikanterii do swojego życia , Szukam kobiety nie tylko do sexu ale również do miłych rozmów i wspólnego dzielenia pasji . Kobiety która czuje , że małżeństwo nie daje jej pełni satysfakcji a jednocześnie nie chce rozstania. Kobiety która szuka opiekuńczego przyjaciela i kochanka osoby która nie będzie wtrącała się w jej prywatne życie a nasze spotkania były by odskocznią od monotonii dnia codziennego Jestem atrakcyjnym wysokim brunetem po 30 zadbany z klasą Zapraszam na maila kochanki szukam@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka Lulu
troche to za slodkie, czy nie masz mozliwosci szukania w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanki szukam
pewnie że mam w realu - ale sam awiesz jak to jest - wtedy szuka sie wsród znajomych blizszych lub dalszych a nie o to mi chodzi moj mail kochankiszukam@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka Lulu
moze i napisalabym ale dla mnie zbyt pewny adres @ a raczej malo wyszukany i ma zapach tanizny sory ale to moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanki szukam
mało wyszukany bo własnie taki mial być - przecież nie podam słuzbowego maila a poza tym ten adres ma służyć tylko w jednym celu - kto nie ryzykuje ten nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sensu po raz 10
A co na to twoja żona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanki szukam
głupie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×