Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna wrona

szukam kochanka

Polecane posty

Wszystkich "starych" :classic_cool: a teraz tyle "nowych" się pojawiło, że się zaczęłam gubić. Po paukach będę ich rozpoznawać. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerkowa pomarańczowa
ja sama osobiście bym wypróbowała - znaczy obejrzała potencjalnych kandydatów :-p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanki szukam
wy naprawde jestescie zdrow opierdolnecie jakas idiotka zaklada temat szukam kochanka - chociaz wcale nie szuka a potem banda idiotów pisze kompletne głupoty - naprawde nie macie nic ciekawszego w zyciu do roboty - pomyslcie sobie jakei wasze zycie jest załosne a do tego jakie było by nudne jak by nie było neto co wy byscie robili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważajcie tylko aby was od tego sprawdzania jakis bocian nie odwiedził :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak by nie było neto co wy byscie robili? " Moje życie byłoby cudowne, bo nie musiałabym czytać wypocin takich sfrustrowanych analfabetów jak Ty. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanki szukam wy naprawde jestescie zdrow opie**olnecie jakas idiotka zaklada temat szukam kochanka - chociaz wcale nie szuka a potem banda idiotów pisze kompletne głupoty - naprawde nie macie nic ciekawszego w zyciu do roboty - pomyslcie sobie jakei wasze zycie jest załosne a do tego jakie było by nudne jak by nie było neto co wy byscie robili? koorwa koniec świata by był :O koniec świata 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_M Rowerkowa, ale myślisz, że obejrzenie pauki wystarczy, by dokonać dobrego wyboru? jak dla mnie jedyne wazne kryterium :classic_cool: Diabliczka pocieszyłaś mnie duszyczko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS bo ja jak się tak napatrze tak mocno napatrze to....tak nienawidze.....to kargulowe nasiennie :classic_cool: 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna przelotem
zaraz-zaraz, kurwa!! co tu sie dzieje 😡:P:P?? to ja szukam kochanka:classic_cool: na mnie prosze sie skupiac (((:classic_cool:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerkowa pomarańczowa
s_m mi by pałka też wystarczyła no ale to nie było by koniec Podstawa to zgrabny tyłeczek i oczywiście fajniutkie owłosienie :-p ale to nie mój kastik Androgen :D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna przelotem
bee n-znamy sie :classic_cool:?? jak tak to poka ptaka:P po tym na pewno cie rozpoznam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bee n
Czarna chciałaś owego czasu się u mnie leczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna przelotem
S_M-adres zapisałam :classic_cool: Kruku,mi tez sie nie podoba ptaszek :P poka innego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna przelotem
bee n Czarna chciałaś owego czasu się u mnie leczyć... że co ??:D:D a że tak spytam , na co :classic_cool::D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM, no przecież mówiłem, że Rowerka jest moja ;-) Ona widziała... coś, więc już nie musi wybierać, bo zostałem jedynym kandydatem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bee n
na głowę ,jak Ci było gorąco ,a nie mogłeś jej włożyc do lodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bee n na głowę ,jak Ci było gorąco ,a nie mogłeś jej włożyc do lodówki cos zaczyna mi switac... ale jeszcze nie bardzo :P podasz jeszcze jaies szczegóły :P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×