Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna wrona

szukam kochanka

Polecane posty

"Androgen, ty chamie jeden jestem o ciebie zazdrosna " A skąd wiesz czy jest o co? Bo wiesz, cham i prostak, do tego brzydki jestem. A kobiety raczej patrzą na mnie z politowaniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzysz* łoo matko :P:D NN, odstraszasz mi potencjalnych konkurentów!:P:D Adrogen,kobiety lubia sie oddawac z litosci :classic_cool::D:P stad, moja zazdrosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie foch i spodziweaj się trollingu :D nie ufaj żadnej pomarańczy :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juken w takim razie foch i spodziweaj się trollingu nie ufaj żadnej pomarańczy jakakolwiek do mnie zagada, bedzie całowana i obdarzana czułymi wyznaniami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen A to nie chcę. Wystarczy mi, że moje są opierzone. Ja lubię gładkie tak, tak!:P Wy wszystko lubicie gładkie:classic_cool: a próbowaliście sie kiedy depilowac :P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posępny kruk w piątek
:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posępny kruk w piątek
może skombinujemy jakieś jajeczko w moim gnieździe ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, wypraszam sobie. Ja nie wymagam wszystkiego bo cipa może zostać z fryzurką. A jeśli chodzi o depilowanie, to chcesz mieć gładkiego faceta? No to ja się w takim razie nie nadaję. Moje kochanki nigdy nie chciały mnie depilować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posępny kruk w piątek może skombinujemy jakieś jajeczko w moim gnieździe ? co do "powstawania" jajek nie mam nic przeciwko :P ale! pod warunkiem ze to ty je bedziesz wysiadywac:classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posępny kruk w piątek
jasne że ja :D ważne że przyjemność będzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz? To jednak się nadaję ;-) A klatę raz depilowałem i więcej tego nie zrobię. Więc jednak wiem co to jest za ból ;-) mała 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mozna tak przyjemnosci nie laczyc zaraz z jajeczkiem?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posępny kruk w piątek
wszystko :classic_cool: tym bardziej że przy małym interracialku ryzyko jajeczka jest zerowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_M CZ.W. to miło, ale uprzedzam iż: - mieszkam na północy Polski; - jestem mały i brzydki; - żona nie pozwala mi mieć kochanek. :classic_cool: -Zonie wmowisz,że kochanki nie posiadasz:P -nie mam nic do małych i brzydkich, byle dy dobrze minetle robili :P -jestem mobilna :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posępny kruk w piątek
jajo którego nie robiłem z wrona nie należy do mnie :classic_cool: :D no chyba że wrona zrobi mu dobrze dziobem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurrwa:D ciekawe czy który by chciała aby mu ptaszysko obciagnęło:classic_cool:?? Androgen:Dno!!to nie zle musiała bolec ta depilacja klaty:P Pewnie cos jak u nas depilacja bikini :P:O jak se pomysle to mnie drze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posępny, ale mały interciulik moze urosnąc :P a wtedy problem jaj , bedziesz miał na głowie :P moze nie dosłownie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×