Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
takajedna;p

jakie znacie sposoby masturbacji??:)

Polecane posty

hej dziewczynki chcialam spytac jakie macie sposoby na masturbacje??ja czasami to robie i tak sie zastanawiam moze sa jakies inne sposoby niz te ktorych ja uzywam:) wymienmy sie doswiadczeniami:) powiedzcie czy uzywacie jakis przedmiotow do masturbacji oprucz wibratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukinia jest zayebista
a mniej ekstremalna marchewka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale ja pytam powaznie czytalam gdzies na forum ze np kobiety uzywaly swieczki i chcialabym wiedziec jak to jest w rzeczywistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona suka
jak pracowalam na pogotowiu to przywiezli laske ze swieczka w dupie bo nie mogla wyjac... oprocz reki wibro i faceta uzywam prysznica...nie wkladam tylko pieszcze sie strumieniem wody, mega odlot lechtaczkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja balabym sie wlozyc cos innego niz wibrator chyba ze to robi sie w prezerwatywie to wtedy masz pewnosc ze nic ci tam nie zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexie22
słyszałam o lasce której się zlamała parówka z cipce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
Niektóre kobiety używają do masturbacji elektrycznej szczoteczki do zębów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rukrukruk4
gdy widze tabliczke Uwaga Zly .... Wkladam kutasa przez szpare w plocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób kulkę z chusteczek higienicznych (z 3-4) włóż w majteczki, bądz w spodenki. Ułuż gdzie chcesz przy c**eczce i ruszaj bioderkami ;) Lub ocieraj o cos! Możesz to robić przy kimś i tak nikt tego nie zauważy.. Jest bardzo przyjemne i mozna to robić praktycznie kiedy chcesz np. ja robie to teraz :). Nastepnie jak maz ta kulke mozesz sobie zaciskac nogi. A jak kladziesz sie spać weź kocyk/kołderkę i pocieraj o nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałam od koleżanki takie mini dildo i chodzę z cały czas wlozonym do szkoly :) po powrocie wystarczy chwilę popiescic i mam orgazm, zdarzyło mi się nawet kilka razy mieć orgazm w szkole :D mam też mały korek analny ale legginsów to do niego nie założę, tylko grube jeansy, takze rzadko uzywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam kylek gejszy. Wkladam je sobie rano i chodzę w nich do szkoly... ćwiczę na wfie. Maga odloty. Cudownie się tam w środku poruszają jak chodzę lub biegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takajedna choc do mnie to sie zabawomy raze.. naucze Cie co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z kuleczka z chusteczek bombowe !! Piekny pomysl !! Kocham Cie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az mi sie zachcialo i sam zaraz pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie palcowki lubicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka94
Dnia 2.02.2015 o 18:24, Gość gość napisał:

Zrób kulkę z chusteczek higienicznych (z 3-4) włóż w majteczki, bądz w spodenki. Ułuż gdzie chcesz przy c**eczce i ruszaj bioderkami ;) Lub ocieraj o cos! Możesz to robić przy kimś i tak nikt tego nie zauważy.. Jest bardzo przyjemne i mozna to robić praktycznie kiedy chcesz np. ja robie to teraz :). Nastepnie jak maz ta kulke mozesz sobie zaciskac nogi. A jak kladziesz sie spać weź kocyk/kołderkę i pocieraj o nią :)

Testowałam, ale ja się robię strasznie mokra i chustka się rozpuszcza, dlatego nie polecam wilgotnym dziewczynom. Zamiennikiem jest b. duży tampon, który wkładam do cipki tak na samym wlocie dziurki i na takim tamponiku można sobie pojeździć cipką dyskretnie i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.03.2019 o 19:46, Gość Anka94 napisał:

Testowałam, ale ja się robię strasznie mokra i chustka się rozpuszcza, dlatego nie polecam wilgotnym dziewczynom. Zamiennikiem jest b. duży tampon, który wkładam do cipki tak na samym wlocie dziurki i na takim tamponiku można sobie pojeździć cipką dyskretnie i jest super.

Spróbuj włożyć do bielizny małą, miękką i dobrze nawilżoną piłeczkę (tzw. gniotek).Cudowna zabawa, tylko skupić się trudno na czymkolwiek innym 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×