Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angel_wingsss

Lepiej mi w czarnych czy blond?

Polecane posty

Gość wziąwszy pod uwagę jakość
zdjęć - to czarne. A nie możesz czegoś pośredniego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja piczka
Czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalallaa
Krótkie czarne! Wyglądasz w nich kobieco i sexy. W tych długich blond do oczu wymalowanych czarną kredką i do czarnej bluzy beznadziejnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym stawiała na średnie i zmieniła odcień blondu. Ten twój mi się kojarzy z kurczakiem wielkanocnym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaden. Lepiej ciepły odcień brązu/czekoladowego. Cokolwiek byleby nie takie skrajności. Ten blond jest hmmm... pip pipp.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel_wingsss
Dzieki za opinie :) ten blond tez mi sie ostatnio zaczal z zoltkiem kojarzyc, pojde w cos ciemniejszego. Tylko nie wiem czy wracac do czerni i sciac drastycznie do ucha, czy moze wlasnie jak mowilyscie jakis brąz... Moze zetne tak z 20 cm i pofarbuje na cieply braz, a jak mi sie nie spodoba, to zawsze moge sciac do ucha i zafarbowac na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no blond jeszcze taki odcien ci nie pasuje, lepiej wygladasz w czarnych a juz w ogole zajebiscie bedzie ci w brazach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wyjde z siebie eeee
nie słuchaj nox to prowokatorka w czarnych wydladasz jakbys uciekła z rozmów w toku w blond krotkich jak ten pedzio z neta w długich blond lepiej, proponuje zrezygnować z grzywki a kolor jakiś ciepły brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooo
w twoim wieku to juz bym zrezygnowala z takich "ekstrawaganckich" cięć i kolorow bo to wyglada sztucznie i tandetnie tylko naturalne ciepłe kolory i litosci bez tych okropnych grzywek... jeszcze kucyki sobie do nich zrob:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel_wingsss
co ma znaczyć " w takim wieku" ?! na ile lat ja wyglądam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooo
styrana życiem 35-tka albo zadbana 50-siącha ? zgadłam?:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel_wingsss
:o też coś :o ja mam dopiero 21 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzóchfa
masz ostre rysy twarzy , bardzo wyraziste, nie są delikatne i subtelne nie rób ze skrajności w skrajnosć czyli z żółtego w węglową czerń spróbuj brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzóchfa
z siwego dla ciebie istnieje siwy albo czerń węglowa tylko te dwa kolory istnieją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mental cut
żadne z tych. powaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel_wingsss
ale inne kolory są mdłe a rude ogniste to już w ogóle fujjjj może czerwone prędzej... ? pasują mi do oczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piśćka
zdecydowanie siwe ci nie pasują, co ty z siebie robisz masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel_wingsss
muszę wyglądać reprezentacyjnie bo praca ode mnie tego wymaga, nie mogę wyglądać jak szara myszka....ale może ta sugestia z grzywką jest dobra...a może zrobie sobie na bok? albo pazia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piśćka
jaka praca jest reprezantycyjna że musisz wygladać jak gwiazda porno po rekordach obciagu ? :O tańczysz na rurze ? jesteś kelnerką w klubie nocnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×