Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30zł_na tydzien

Jak pzrezyc za 30zł na tydzien

Polecane posty

Gość 30zł_na tydzien

co jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka_bez_ogonka
kanapki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisza bo o czym tu pisać
A co masz? Masz jakieś zapasy, czy tylko 30 zł? Jednorazowo, czy co tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22334455
a ja mam zero w portfelu,i musze przeżyć do 20 -go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka_bez_ogonka
najlepiej kupić wór kartofli i jeść kartofle :p he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameleonka.....
Kupić ziemniaki i gotować kopytka. A do tego sos pomidorowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30zł_na tydzien
mam 30 zł na tydzien, dzem i make, mysle o nalesnikach, kanapkach, frytkach (olej mam stary)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie...!
W biedronce jest tani chleb. Niecale 2zl. Nie wiem ile dziennie zjesz ale powiedzmy jeden chleb dziennie. To jest 14zl w lodoce cos masz? Do obkladu? Jak cie nie stac na nic to kup tez w biedro tanie maslo i ketchup. Masz niecale 20 zl na tydzien juz. Zostaje 10zl. Mozesz kupic jajka i zrobic jajecznice, gotowane jajka, smazone jajka, albo chleb smazony z jajkiem. Zostaje ci jeszcze 5 zl starczy ci na paczke mielonki z indyka, zostana ci 2zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyyyyym
kartofle z tanim sosem pomidorowym, albo frytki właśnie. jak masz mąke to kup male mleko i jajka i nalesniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1kg ryżu lub kaszy (ale nie w torebkach), 2 bochenki chleba, 1kg mięsa, 7 pomidorów i jakiś ser na chleb. 30zł to w sumie spora suma. Codziennie możesz sobie jeść 1/7 kg ryżu i 1/7 kg mięsa na obiad, 1/14 z dwóch bochenków chleba, jednego pomidora i to co kładziesz na chlebek. Uwierz mi, wystarczy, a głodna chodzić nie będziesz. Koszt: mięso (schab lub szynka wp) - 13-14zł/kg chleb (2 bochenki) - 4zł pomidory (7szt. - ok 1,5kg) - 3zł 1 kg ryżu lub kaszy - 3zł Ser żółty (1 opakowanie ok. 15 plasterków) - 6zł W sumie wyszło - 29-30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biednaojbiedna
hmmm Wy tez macie tylko na zycie, że wszystko tak wyliczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22334455
ziemniaki to dobra inwestycja,można zrobic frytki,placki ziemniaczne, kopytka,do tego kilka jajeki można jeszcze ziemniaki ugotowc z jajkiem sadzonym a to juz obiad full wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kałamarnica bez cyca
teraz warzywa sa tanie wiec na nich bazuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaadar
ja bym chleb i trzymała w zamrażaku, żeby na dłużej starczyło. 3 chleby - 6zł tanie masło - 2zł 4kg ziemniaków - 4zł jajka 10 sztuk- 4zł mleko 350ml - 1,50zł 3 tanie sosy w proszku - 3zł zostaje 10zł na marchewki czy jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no trudno bedzie
Tak naprawde nie wyobrażam sobie zycia za 30 zł a jest nas cztery osoby.też stramy sie oszczedzać. Ale faktycznie ziemniaki to podstawa. Ziemniaki gotowane, pierogi,frytki, placki, kopytka,zapiekanka ziemniaczana z jajkiem i kawałkiem kiełbasy . A po za tym nalesniki , krokiety z kapustą, Rosół nie jest drogi. Kupuję udeczka malutkie za ok 4 zł do tego 3-4 marchewki i makaron zapałki. To wszystko w Biedronie.Rosół jemy jednego dnia a udeczka z ziemniakami np. w drugim dniu :). Mieszanka chińska za 3,99 chyba w Lidlu do tego ryżu 4 torebki i przeprawa do potraw chińskich kamisa no i mamy na dwa dni jedzenia full. A jak jesteś tylko ty to możesz tylko troszkę podsmażyć tych warzyw + torebka ryzu a reszte mieszanki przechowujesz nadal w zamrazarce. Zapiekanki z biedronki po 1,99 są fajne. Tania pizza zamrozona też może byc na dwa dni. grunt żeby wymyslać i nie jeść cały czas tego samego. Może cos wybierzesz z mojego asortymentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no trudno bedzie
aha przypomniało mi się. Zupa pomidorowa - sok pomidorowy w kartoniku za 2,19 , smietana 1,55 , kostka rosołowa do smaku możesz dodac co chcesz np. maggi i to wszystko z biedrony oczywiscie i masz zupe na dwa dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no trudno bedzie
Spagetti tez gotuje na dwa dni . tez jest tani makaron w biedronie i do tego dwa sosy w proszku do spagetti rozrabiam. I to może byc bez mięsa i bez sera też pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś zadał pytanie
Ktos zadal pytanie czy zyjemy za 30zl na miesiac, ze sie orientujemy. Kobiety znaja ceny i sa bardziej rozsadne w wydawaniu pieniedzy. Wkoncu zakupy to duza czesc ich zycia. Sa takie dni, ze trzeba malo wydac na jedzenie i sa takie ze mozna wydac wiecej. Sa dni, ze mamy 10 zl na dzien a sa i takie ze 100zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×