Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytam was

Prawko. WORD Grudziądz

Polecane posty

Gość gość
zdałam za 4 razem,choć nie jestem już młoda,ale w Grudziądzu jest ok.Bardziej stres daje się we znaki ,niż egzaminator!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze chciałabym dodać że egzaminatorem był pan Borkowski którego pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w Grudziadzu bede juz 4 raz zdawala jazde,oblewaja za byle co i strasznie stresuja przed egzaminem,ostatnio czekalam na egzamin 2 godz,co to za pytania na poczatku za ktorym razem Pani test zdala? pisano w gazeci grudziadzkiej ze specjalnie egzaminatorzy oblewaja bo maja word z tego 70% zysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta to prawda że jak potrafisz jeździć to zdasz u każdego... Ja zdałem za 3 razem. 1wszy raz - nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu które wszedł na "pasy" w momencie kiedy ja byłem na nich już przednimi kołami. 2gi raz- zapomniałem wł kierunkowskaz przy skręcie a później każdy następny skręt był "nieprawidłowy" choć z kierunkowskazem. Do teraz nie rozumiem w czym był błąd. Natomiast pamiętajcie przyszli zdający: Stres w niczym Wam nie pomoże. "Wroga mina" egzaminatora na Dzień Dobry nie oznacza że chce was "uwalić", Oni po prostu tak mają :) Egzamin to pikuś pod warunkiem że będziecie myśleć a nie się stresować . POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdałam za pierwszym razem :D Wczoraj :D Miałam takiego młodego Karola, ale nie pamietam nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku,ja zdaje w sobote. Tak strasznie sie boje ;p mam nadzieje, ze ludzie nie będą wpychac mi sie na przejscia i trafi mi sie spoko egzaminator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak: współczuje szczerze tym, którzy będą mieli za egzaminatora Pana Piotra Lice. Starszy facet, bardzo arogancki, niemiły w stosunku do zdającego, czepia się byle czego, mam wrażenie, że specjalnie próbuje wyprowadzić zdającego z rytmu. Sam nie wiem, ale w moim przypadku skupienie się na jeździe przy tym Panu było NIEMOŻLIWE! Czułem się przy nim w aucie bardzo źle, byłem zdołowany i storpedowany ciągłymi docinkami na temat techniki mojej jazdy. Na forach i wśród zdających opinie o tym egzaminatorze są jednoznaczne i takie same. Na szczęście drugi egzamin to bułka z masłem. Trafiłem na innego, normalnego egzaminatora i zdałem bez problemu. Egzaminator nie odezwał się słowem na temat techniki mojej jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja nie długo zdaje trzeci raz Pierwszy raz moja wina wymuszenie egzaminator miły pan Ch.......drugi raz kobieta straszna taka blondyna oblałą w sumie za nic na placu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zdałam niedawno u pana Piotra Licy i wcale nie było strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdałam wczoraj za pierwszym, da sie zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zdalam14.04.16 u piotra krefta za 2 podejsciem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdałem za drugim razem. Pierwszy raz trafiłem na Pana Mariana Śliwińskiego....nawet dzień dobry nie odpowiedział. Nogi mi strasznie latały. Za drugim trafił mi się egzaminator Piotr Kreft bardzo fajny facet,przy nim człowiek się nie stresuje i jeździ jak powinien. Pozdrawiam egzaminatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdawałem miesiąc temu z panem Borkowskim. Było w porządku nie miał dziwnych odzywek czy uwag. Cały egzamin po prostu podawał komendy. Oczywiście zdane za pierwszym^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdalam 7kwiecien2017
Ja zdalam z panem ZYSKOWSKI za 1razem. Bardzo mily facet!! Nie czepial sie wrecz pomagal!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grudziądz to porażka mylny wybór ogólnie miasto łatwe ale wymagania dojeżdżam 120km już18 raz na drobnostkach nie polecam a wręcz przeciwnie odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy to jest normalne że ludzie teraz zdają po 7,13,17, 20 razy? To znaczy że egzaminator liczy na łapówki? Znowu wraca czas załatwiania pozytywnego wyniku? W jakim ja kraju żyję? Jeśli mam dać w łapę to przynajmniej niech to powiedzą od razu. Chociaż to jest strasznie upokarzające zdać za łapówkę. Wypadałoby takiego gnojka egzaminatora nagrać jak bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwa

Zbijaja tylko kase nasza i tyle, ja tez bylam oblana za byle co,  dzis ide 2 raz moze zdam zalezy jaki bedzie mial humorek egzaminator ,Grudziądzu to porażka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnie

Nie polecam zdawać w Grudziądzu oblewają za byle co aby wyciągnąć od zdających jak najwięcej kasy zdawałam już 5 razy  Raz niby wymusiłam, ale tak uwarzał egzaminator zahamował mi zanim ja się zatrzymałam. więć chyba chciał mnie oblać .Jeśli będa chcieli oblać to znajdą coś nagnają was w trudny manewr.Może od stycznia 2020 cośsię zmienigdy wejdzie w życie nowa ustawa o egzaminach na prawo jazdy . Bądźmy dobrej myśli , może te przemądrzałe pyszałki w końcu zacznąsię liczyć z ludźmi iniebędą z nas robić baranów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×