Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miladama

jak ćwiczyć na siłowni aby schudnąć?

Polecane posty

Gość gość
Wczoraj koleżanki wyciągneły mnie na siłownię ale ja zdecydowanie wolę zajęcia grupowe jak joga czy pilates. Wczoraj zamówiłam getry i stanik sportowy z esportshoppl i już nie mogę doczekać się kiedy mi przyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaspiska1980
Właśnie to nie chodzi o to, aby zbędnie przerzucać kilogramy. Należy zrozumieć, że odchudzanie to cały proces, na który składa się: trening, aktywności fizyczna, brak stresu, dieta. Co do ćwiczeń to polecam (jeśli ktoś jest z Warszawy) zajrzeć na trening EMS (elektrostymulacja). Tu macie dobry adres http://victorybody.pl/ trener właśnie ma bardzo duże doświadczenie, do tego zatrudniają jeszcze bardzo dobrego dietetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałam długo sposobu na schudnięcie. Katowałam się dietami i ćwiczeniami, które nie przynosiły efektu. Znajoma poleciła mi trening EMS- raz w tygodniu, 20 minut. Przyznam szczerze, że w to wątpiłam, ale spróbowałam i widzę ogromną różnice! Czuję się o wiele lepiej, kilogramów ubyło, a byłam dopiero na 7 treningach :) Polecam Wam sprawdzone studio In Time w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy wykonywać około 12-15 ćwiczeń w ciągu jednego treningu mniejszymi ciężarami dwa lub 3 razy w tygodniu ( 4 serie kazdego cwiczenia po 15-20 powtórzeń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej podpytać trenerów. Ja ćwiczę w gravitanie i tam wszystko dobrze objaśniają i pokazują co i jak, a zawsze też jest możliwość zapytać i trenerzy fajnie podpowiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową, Opiekun medyczny z organizacją opieki dzieci i osób starszych oraz geriatrią, Asystentka stomatologiczna z ortodoncją -za DARMO w ROK lub dwa lata! Zapraszamy do Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2 NOVA Centrum Edukacyjne 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluczem do sukcesu jest odpowiednia dieta i dobrze rozplanowany trening. W tym celu warto skorzystać z usług specjalistów, którzy ułożą nam plan dietetyczno - treningowy jak tutaj https://potreningu.pl/ . Kiedyś dla mnie układali taki plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaBielik90
Wiele z was pisze o dodatkowych suplementach na odchudzanie, a ja prawdę mówiąc nie wiem, czy bym się zdecydowała na leki na odchudzanie. Wolę raczej skupić się na naturalnych metodach odchudzania oraz szukania problemów, które powodują odkładanie się tkanki tłuszczowej lub utrudniają jej spalanie. Także więc bardzo dokładnie przygotowuję sobie dietę, korzystając oczywiście z porad dietetyka, interesuję się tematem, czytam… I tak ostatnio wyczytałam przeglądając tę stronkę http://www.castagnus.pl/ , że jednym z objawów PMS może być zwiększenie masy ciała oraz wzmożony apetyt! Oczywiście zawsze to dostrzegałam, ale myślałam, że to wynik ogólnego rozdrażnienia, a nie, że to objaw sam w sobie… I trochę mnie zabolało, że bez względu na moje wysiłki, część tego, co wypracuję odchudzając się bez żadnej winy z mojej strony zostanie stracone. Ale okazało się, że i na PMS są dobre sposoby – np. dużo pomaga skupienie się na witaminkach A, B6 oraz E oraz zaczęcie uprawiania jogi hormonalnej. No i sam lek – wytwarzany z niepokalanka misiego, bardzo mocno łagodzi wszelkie dolegliwości. Na stronie znajdziecie kilka bardzo ciekawych artykułów, z którymi według mnie każda kobieta powinna się zaznajomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może lepiej skorzystać z pomocy trenera? Wtedy będzie to najskuteczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam do NOVA Policealna Szkoła Medyczna w BYDGOSZCZY – Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową ZA DARMO – dwa lata, Asystentka Stomatologiczna z ortodoncją ROK nauki za darmo.. i wiele, wiele innych  ! Zapraszam 790-400-178 lub facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim należy ćwiczyć regularnie :) systematyka w działaniu jest najważniejsza :) Mnie bardzo pomogło bieganie :) na początku biegam na bieżni ok 20-30 minut, następnie ćwiczę na maszynach :) bardzo ważna jest także dieta zbilansowana :) oraz picie dużej ilości wody :) Dla mnie najlepsza jest zielona Piwniczanka :) uwielbiam jej smak :) uzupełnia ona utracony na siłowni magnez w organizmie, dzięki swojej idealnej proporcji wapnia i magnezu 2:1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Foreverslim.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×