Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panikara7

"Escapelle-owiczki" łączmy się!

Polecane posty

Gość Panikara7

Mam pytanie do Was : kiedy dostałyście okresu, czy był w terminie czy spóźniał się, jak to ile dni? Jaka była reakcja Waszego organizmu? Może któraś właśnie niedawno wzięłam tabletkę i czeka na okres...? Liczę na odzew :) W grupie zawsze lżej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frgrtrtrt
HCG ilościowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frgrtrtrt
6666666666666664534345345ewr453453465465645646546

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frgrtrtrt
HCG ilościowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jksjdfhfieojdffdroe
dostałam normalnie okres, brałam to jakieś ponad 1,5 roku temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frgrtrtrt
HCG ilościowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka.Tam23
A ja bylam w ciazy pozamacicznej po escapelle:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ta czarna
Wzięłam w środę i zero skutków ubocznych.Dziewczyny zabezpieczacie się tylko prezerwatywą?Zdarzyło Wam się kilka krotnie biec po escapelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parsley
Mi spóźnił się ok. 5 dni, także bez tragedii. Trzeba przede wszystkim być cierpliwym i nie stresować się, bo to również ma wpływ na nasz organizm, większy niż nam się wydaje :) Co do ostatniego pytania - escapelle brałam raz, jestem zbyt dużą panikarą, żeby ryzykowac kolejne sytuacje - zaraz po tej poleciałam po swoje pierwsze hormony (dostałam Midiane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chore jesteście wszystkie!!!!!
Po cholerę wy sex uprawiacie chore babska???Dać dupy-ok lubicie.Ciąża-nie sory to nie dla mnie wolę wziąć esc.......e.Głupie puszczalskie suczki.Nie rozkłada się nóg jak nie chcecie ponosić konsekwencji.Wszystkie was najlepiej by było obrzezać i zaszyć potem żebyście już żadnej przyjemności z tego nie miały bo nie zasługujecie na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikara7
chore jestescie wszystkie - nie rozumiem czemu tu Twoja wypowiedz sie znalazla ;) Napisalam do kobiet, ktore to braly a nie do tych, ktore nie braly i sa temu przeciwne, wiec nie rozumiem Twojej obecnosci tutaj ;) Po pierwsze : każda metoda antykoncepcyjna NIE DAJE 100% gwarancji ;) Po drugie : podejść na temat seksu jest tyle ile jest ludzi ;) Nie uważam siebie jak to określiłaś za "sukę" , a seks za "narzędzie" jedynie do "produkcji" dzieci. Nie po to wymyślono antykoncepcję,żeby podczas każdego stosunku doszło do zapłodnienia. A tabletka "po" należy jeszcze do metod antykoncepcyjnych ;) Do tematu : dostałam okres po 3 dniach od przewidywalnego terminu, był 6dniowy i obfity, wiec nie mam się czym martwic. Żadnych skutków ubocznych ( oprócz spóźnienia okresu, który pewnie miał związek ze stresem). Teraz mam nauczkę i jak parsley również dostałam Midiane. Mam nadzieje tylko, ze juz nie bede musiala siegac po ta tabletkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość escapellowiczka
u mnie wszystko po escapelle w normie, typowe objawy uboczne 3 dni i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej zabezpieczyć się zwykłymi tabletkami anty, escapelle ma bardzo dużą dawkę hormonów i zbyt częste używanie pewnie wpłynęłoby na organizm, dobrze zrobiłaś, że kupiłaś Midiane, najlepsza jest stała antykoncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam dzis 4 razy microgynon po 24 h , o 2 rano biore kolwjnw 4, lekarz nie przepisal mi escapelle:(((( , schizuje troche bo seks w 12 dniu cyklu ale bez zrobienia do mnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parsley
Ah, co do swojego panikarstwa - zapomniałam dodać, że w szufladce leży u mnie jeszcze jedna Escapelle "na wszelki" ;D przezorny zawsze ubezpieczony, a co! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikara7
Parsley - i może tak lepiej ! Od razu zażyjesz jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość escapeelowiczka
A jak ktos uzywa np gumek i takowa peka, to wtedy jedynie tabletka z dziedziny antykoncepcji po stosunku moze zadziałac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×