Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pszczoły w głowie

MATEMATYKA czy EKONOMIA???

Polecane posty

Gość mam pszczoły w głowie

jakie studia? dodam że uczelnia jest wprawdzie bezpłatna ale również chu jowa ekonomów teraz jak piesków, szczególnie po niezbyt dobryh uczelniach a matematyków mało ALE gdzie po tym praca? chociaż zawsze korki można dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem atrakcyjną
pamiętaj! ekonomista przy matematyk to nikt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdj
ekonomia, matematyka jest trudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca dla
praca dla matematyków jest w dużych korporacjach, których w polsce nie ma i w szkołach. idź na księgowość i po studiach otworzysz sobie prywatne biuro rachunkowe. albo na doradcę podatkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym poszła na matematykę
zdecydowanie ekonomia to żart, tłumy lemingów na to idą a matematyka to fach w ręku i cały ogrom, ciekawej! wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca dla
pamiętaj! ekonomista przy matematyk to nikt bogaty ekonomista to nikt przy nauczycielu matematyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pszczoły w głowie
opcji księgowość niestety nie ma :-P chociaż chciałabym. fin i rach chciałam alem się nie dostała... w sumie właśnie z tego co widze na eko same leszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca dla
a matematyka to fach w ręku i cały ogrom, ciekawej! wiedzy fach w rękach po którym idziesz uczyć do szkoły albo na bezrobocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pszczoły w głowie
jasne, jasne :-) ekonomista to przy matematyku nikt powiem kiedyś ten tekst koleżankom jak będę im podawać frytki w mc kurna. sama nie wiem. a co sądzicie o matmie spec- FINANSOWA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca dla
mam pszczoły w głowie to idź na doradcę podatkowego. pracę znajdziesz w każdej większej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca dla
kurna. sama nie wiem. a co sądzicie o matmie spec- FINANSOWA? już lepiej. na samej matematyce nie zaraobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pszczoły w głowie
a co taki ktoś musi skończyć? :-) w sumie matma jest teraz na maturze i SZYBKO JEJ NIE WYCOFAJĄ a leszcze zawsze przyjdą i kasę dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca dla
a co taki ktoś musi skończyć? poszukaj sobie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca dla
matematyk jest potrzebny przy jakiś bardzo skomplikowanych badaniach lub projektach a takich w polsce nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pszczoły w głowie
wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca dla
więc matematyk potrzebny jest tylko w szkołach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdj
akurat studiuje mat finansową więc jesli masz jakies pytania to chętnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pszczoły w głowie
ale jak mówie całkiem nieźle zarabia na korkach 50zł na h? gdzie jest taka stawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pszczoły w głowie
uff! z nieba mi spadłeś :-) znasz jakiś absolwentów? gdzie pracują? a sam miałeś jakąś prace W ZAWODZIE of kors nie chodzi mi o dorabianie w macdonaldzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca dla
ile godz korepetycji możesz mieć w miesiącu ? umieć matmę a umieć ją wytłumaczyć to dwie różne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pszczoły w głowie
załóżmy że umiem jedno i drugie. dziennie dwóch frajerów to mam powiedzmy przez 3 TYGODNIE, bo tydzien załóżmy robie sobie laby tysiaka dodatkowego. i TYLKO DWÓCH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pszczoły w głowie
ponad ale już policzyłam że może nie przyjdą, może odwołają, wiadomo jak to dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca dla
w szkole zarobisz 1500 + 1000 zł za korepetycje ale cały dzień pracujesz. jak gamoniowi tego nie wytłumaczysz ( matematycy nie umieją tłumaczyć) to więcej do ciebie nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdj
jesli chodzi o pracę to nie jest duzym problemem jej znalezienie bo wszelkie biura rachunkowe księgowość itd..tam potrzebują matematyków finansowych, analiza danych statystyka no moge wymieniac dalej. Szkoła owszem ale to juz ostateczna perspektywa. Na matemtyce mozesz robic wiele kursów, u mnie tak jest np programowanie co równiez mozesz wykorzystać w zawodzie. Znam kilku matematyków, którzy zostali programistami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdj
ja sama nie pracuje bo studia dopiero zaczęłam ale już sie w tym orientuje przede wszystkim od starszych roczników. Ale musisz wiedzieć że matematyka finansowa to nic innego jak czyta normalna matematyka teoretyczna a dopiero na 3 roku (tak jest u mnie) zostajesz wprowadzona w świat finansów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pszczoły w głowie
no, tak wszędzie jest :-) na 3 roku A TY CO, MOŻE DO 12 I DO DOMKU? wez nie czaruj. chcesz miec wiecej niż tysiaka to harujesz do późna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pszczoły w głowie
zdj, a w warszawie? :-) dużo chłopców? to też ważne. w ogóle trudne studia? ludzie lawinowo poprawki mają czy na luziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca dla
nie czaruje tylko mam 26 lat gówniaro i wiem że można inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pszczoły w głowie
ooo szacun dla starszego BRAWA!!! nie szpanuj, nie szpanuj :-P pewnie jestes po pedagogice i smarujesz chleb gównem. i to jeszcze cienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca dla
obyś nigdy nie tłumaczyła matematyki jak większość nauczycieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×