Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka sobie ona.

POTRZEBNA PORADA!!!...W trudnej sprawie.

Polecane posty

zonaty58---chyba nie potrzebnie wdaję się z tobą w dyskusję, otwarcie już powiedziałam i jej i jemu co o tym wszystkim myślę. teraz chodzi mi o to czy ludzie uważają podobnie do mnie, że na kłamstwie związku się nie zbuduje, ani na nieszczęściu innych. Po co ona ma tkwić w tym toksycznym jak dla mnie ,,związku,, skoro on nie potrafi od razu postawić wszystkiego na jedną kartę tylko, gra... A forum jest na tyle anonimowe i szczere, że ludzie co myślą to powiedzą. Bez kłamstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację niepotrzebnie dyskutujemy a sprawa czy dzieje się w Szwecji czy w kraju jest banalna typowy trójkąt - małżeństwo i kochanka i co tu radzić ... każde rozwiązanie kogoś krzywdzi ... a co jest jeśli gość nie gra a z koleżanka szczerze się kochają a sprawy rozwiązania małżeństwa są kłopotliwe, może to kwestia czasu .... ONA JEST DOROSŁA WIE CO CZUJE i jej sprawą sa teraz wybory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery ponownie
zawsze szczery ty osle uzurpujesz sobie rpawo do udzielania porad haha niedoszly pseudo psychologu od siedmiu bolesci. Za kogo ty sie uwazasz za alfe i omege , a reszta to bydlo i glupki? jak mnie jest zal takich zarozumialcow jak ty. kiedys ta twoja pewnosc siebie cie zgubi jestes beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery ponownie
napisze w skrocie- jestes zalosnym dupkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery ponownie
napisze w skrocie- jestes zalosnym, zarozumialym dupkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery ponownie
haha te twoje teksty juz nikogo tutaj nie zaskocza. ogarnij sie troche i zastanow nad soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×