Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Gość Ana...
Trzymajcie mnie zrzędy wszelkiej maści!!!!!!Nie myślałam, że w takim ciemnogrodzie żyjemy!!! Moja sąsiadka przyszła do mnie z płaczem, bo była u spowiedzi(wszak dzisiaj piątek, a ona kościelna) i ksiądz nie dał jej rozgrzeszenia!!!! wiecie czemu???? Ksiądz zapytał się jej, czy uprawia jeszcze sex z mężem. wyznała( jak na spowiedzi), że tak a DUSZPASTERZ zwymyślał jej, że kobiety są do rodzenia dzieci, a nie do pustej prokreacji. Ona już dzieci raczej mieć nie będzie, więc uprawia małżeńską prostytucję i nie może jej dać rozgrzeszenia!!! Musiałam sobie usiąść, bo chyba bym glebę zaliczyła. Nie wiem kto głupszy ona czy ten klecha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierd...! :/ Czytam i nie wierzę. Świętoszek bez skazy, kto by pomyślał... Niech się lepiej za siebie wezmą, hipokryci pieprzeni! Niech w seminariach zrobią porządek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Najgorsze jest to , że chyba potrzebny jej będzie psycholog. Nie dopuszcza do siebie tego, że mogła nie dostać rozgrzeszenia! Myślałam, że jest bardziej rozgarnięta. a ten klecha to pewnie jakiś niewyżyty impotent lub coś w tym rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pytań..........ja pier.....Swój temat na temat instytucji koscioła mam wyrobiony.................U mnie 2 lata temu powiedział ,że mu po koledzie za mało kasy dajemy......Byłam w szoku bo jak ktos to opowiadał to nie wierzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
jak widać są lepsze asy... ja od lat nie chodzę do spowiedzi po tym jak zapytał mnie kiedyś stary pryk wypasiony jak to robię z mężem. Odeszłam od konfesjonału i nigdy już nie poszłam do spowiedzi i chyba już nie pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
stwierdziłam, że nie zrobię mu tej przyjemności....mam alergie na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upasione to jak rasowy tucznik, wylewa swoje cielsko z auta, o jakim zwykły zjadacz chleba może pomarzyć. Księży z powołania spotkałam w życiu sztuk raz :/ Opodatkować by się ich należało. To biznes jak mało który.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Ja miałam takie głupie szczęście, że jeszcze w podstawówce(gdzie religia była na salkach katechetycznych), miałam religie z pedofilem, który kazał sobie dziewczynkom na lekcji drapać wewnętrzną część dłoni. gdy powiedział, że mam mu tak robić powiedziałam mu,że jest zboczony.Przez następne kilkanaście lat byłam napiętnowana w mojej miejscowości. Potem już jako dorosła osoba ciągle byłam w konflikcie z klerem i tak mi zostało. Nigdy nie zaakceptowałam ich rozpustnego trybu życia chociaż w rodzinie zdarzają mi się księża i rozpustnice(sorki-zakonnice).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Ja pi****le!!!! Do sąsiadki przyjechało pogotowie! lecę zobaczyć co tam się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska zrzeda
To i ja jestem. Musze pozrzedzić bo poszłam kupić dziecku piżamkę i sobie balerinki do gonienia i okazało sie ze na zadnej z 2 kart nie mam kasy, nawet 20 zł mi nie dało! buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
No i zabrali biedaczkę do szpitala...a mnie koma padła...eh..czas na nową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
No nie żartuje...jej Biniu zapłakany mówi, że zawału dostała. ńie wiem tylko czy wie z jakiego powodu. Mnie też po tym ciśnienie skoczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
A czy ona normalna?.....cóż...bardzo kościelna....a to może paść na główkę. Żal mi jej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Nie wszyscy w tym wieku są bogobojni...ja mam 50-tke i patrzeć na nich nie mogę chociaż mama i tata wychowali mnie po katolicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja hmm nie byłem w spowiedzi od 15 lat....i tak długo wytrzymałem jak mnie wypytywał co widziałem w pewnych gazetach, które jako dziecko znalazłem kiedyś z kolegami bawiąc się na dworze :P co tam było jak to wyglądało co czułem itp :/ nie wiem czy rajcowało go wysłuchiwanie? Fakt faktem, że są niestety księża betony, więc nie dziwię się, że ludzie olewają wiarę. Jeden ksiądz odmówi Ci ochrzczenia dziecka nieślubnego mimo, że rodzice chcą je wychować w wierze..a drugi powie, że to żaden problem, a nawet się cieszy, że zdecydowali się na to. Ale ja już kończe temat religii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska zrzeda
Na tego ksiedza to ja bym skarge złożyła conajmniej do proboszcza. Niech mu każą katechizm od nowa poczytać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Ale masz rację...niektórzy w naszym wieku tak mają, że kościółek to wszystko- to jak beton - bez młota lub dynamitu nie ruszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, ale można mieć 50-tkę i być realistą, trzeźwo patrzącym na życie i ludzi, potrafiącym dokonywać własnych, autonomicznych decyzji, albo być jak Twoja sąsiadka, obrazująca owczy pęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Nie żartuj! Danka!? Skargę na księdza?! W życiu!!! Przecież ona do spowiedzi do katedry chodzi i tam ją tak potraktowali. Kościółlek to całe jej życie. Wszystkie msze, różańce adwenty itp. Kończę ten temat, bo zdenerwowałam się. Jaka by nie była, to sąsiadka zza miedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
U mnie tu dookoła mnogo tych kościelnych(w rodzince też), tylko ja jakaś inna- antyklerykalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×