Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Gość anastorka
Ana niestety to prawda. Tzn. kochają mnie rodzice. Tylko , ze mi chodzi o stosunki damsko-męskie. Nigdy nikt mnie nie kochał, nikt nie zabiegał ani mnie nie podrywał. Takie życie wylosowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś dochodzi do skrajności
anastorka-- masz jakieś defekty?Biust brak i jędzowata jestes?:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Na pewno jest gdzieś twoja druga połówka:) Wyjdź z kąta i rozejrzyj się, może jeszcze jej (GO) nie zauważyłaś. Może to Twój sąsiad, na którego nigdy nie zwracasz uwagi lub ktoś kogo mijasz na ulicy tylko wydaje ci się, że nikt nie zwraca na Ciebie uwagi...rozejrzyj się dookoła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastorka
czy mam defekty? Jestem przeciętna z wyglądu, biust 75 C. Charakter: na pewno niejędzowaty- wręcz odwrotnie. Jestem nieśmiała, cicha i spokojna. Na pewno coś ze mną jest nie tak, tylko nie wiem co :( Ana Bardzo dziękuję za słowa pocieszenia, jesteś naprawdę miła. Tylko, że już skończyłam 25 lat i zawsze byłam sama jak palec. Wątpię aby to się zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Jezu... dziewczyno!!! 25!! Ja mam 50!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chciałabym mieć te lata kochana!!! Weź cycki:) na sztorc, puść bujną grzywę wolno i w miasto!!!! A tak na poważnie....uwierz w siebie i podnieś wreszcie głowę do góry!!! z góry widać więcej i lepiej, za młoda jesteś na takie nastroje. Jutro znów zaświeci słońce i to dla Ciebie najjaśniej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczor moje zrzedy. Ja w pracy, nocna zmiana mi sie utrafila i tak troche nudnawo heh. Ale dzien minał calkiem milo z mężulem byliśmy na spacerku i nadrobilismy braki z tygodnia. Choc ta nocka osobno dzis nam nie spasiła;) Ide popracować, miłego wieczoru zrzędasy, bede jutro papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się po restauracyjnym popołudniu...pojadłem sobie i mam CHCICE...nie chęć, nie potrzebę...mam CHCICE....ciężki to będzie wieczór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
to trzeba było zabrać ze sobą jakąś kelnereczkę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj ja tam nie rozsiewam się na bokach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
No nie ma to pełna kontrola:):):).....eh... a ja lubię odrobinkę szaleństwa:):):)....polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Późno się robi.... nie ma komu zrzędzić.... to idę, bo mój Romeo czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlenka
NIENAWIDZĘ UPRAWIAĆ SEKSU!!!! NIENAWIDZE tego, unikam strasznie i wiem ze pewnego dnia mnie moj chlopak zdradzi. Ale tego nienawidze robic, nie chce, boli mnie i nie daje przyjemnosci. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam odwrotny problem niż Merlenka. Uwielbiam sex, tylko partnera ciągle nie ma w kraju. A może on mnie tam zdradza? Chyba to niemożliwe, żeby facet w sile wieku, przez wiele miesięcy żył w celibacie :( Jebu.ś nie marudź. Miło Cie znowu spotkać na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu jak się chce to można wytrzymać to żaden problem tylko bzdurne gadanie chłopów że nie wytrzymają. Ja kiedyś 3 lata byłem odstawiony od cyca:) jeno raczki pozostały:P Aczkolwiek mało to zdrowe:P jednak co baba to baba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Merlenka jest to problem i współczuje Tobie i Twojemu facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elku
najlepsza baba to własna graba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha....no nie zdradzi jest zawsze pod ręką i gotowa bez mrugnięcia okiem ulżyć najohydniejszym odrażającym fetyszom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaStaraDupa
L - to Ty w ogóle MIEWASZ chcicę..??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaStaraDupa
Mnie nie przelicytujesz.. 4,5 roku.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastorka
to ja przebijam!!! Ja jeszcze nigdy tego nie robiłam i to nie dlatego że nie chcę tylko dlatego że nikt mnie nigdy nie chciał :D Boże jaka jestem żałosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StaraDupooo...oczywiście, że miewam średnio co pół dnia:P Biedna ta, która teraz mi się napatoczy bo będzie musiała mieć zdrowie i dużo lubrykantu w razie czego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie że będę marudził! Sama mi dałaś powód do tego :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyć łun ta stopka mo już łod dawna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
No to masz podobnie jak ja:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaStaraDupa
L. - mam lubrykant.. :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×