Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Gość nie bede zrzedzic
tylko załamię rece nad ksawereczka...jesli twoje lenistwo nie wynika z depresji to zastanów sie dobrze nad sobą...na twoim miejcsu obok meza niedługopojawic sie moze dziewczyna usmiechnieta, szczupła i zadbana, któa mu bedzie obiadki pod nos podstawiac...chocby za to,że on pracuje na 2 etatach . ciekawe czy przez to,że ty nie pracujesz? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będe zrzędzić- niekoniecznie u ksawiereczki tak bedzie.....ja chodzę po domu w stroju ferdka kiepskiego ,pije piwko jak i on a mój nie chce mnie opuścić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede zrzedzic
kiedys byłam...ok, ale jej maz jest chyba młody i nie maja jeszcze dzieci? pomyśl, czy chciałabys być na jego miejscu? bo ja nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodnikowy latawiec dzięki za pozdrowienie, ja wysyłam swoje. Fajnie, że są jeszcze mężczyźni na tym świecie, którzy nie szukają okazji do wykorzystania, hi, hi. Wczoraj byłam z młodszym u pediatry w liliowym sweterku (normalny odlot) Kuba ma zapalenie oskrzeli, antybiotyk i zwolnienie ze szkoły- ale będę teraz zrzędzić dopiero. Mój M. jakoś zgrzeczniał od dwóch dni, na niego nie mogę narzekać. Mnie boli gardło. I wczoraj pokłóciłam się z moją Mamą. Zjadłam trochę słodyczy, a jestem na odwyku od nich...Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę zrzędzić - w różnych związkach różne układy..jeśli tak postanowili i tak im wygodnie...... ja gotuję i co z tego ....jak ugotuję zupę to mój by sobie zjadł ziemniaczki a jak drugie to mój by zupki pochlipał...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto mnie odprowadzi?
Dzień dobry Można dołączyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....yhhhhhh.....jeszcze tylko jutro i 2 dni wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto mnie odprowadzi?
Dzięki:) Pogoda mam u siebie super, szkoda tylko, ze facet nie odzywa sie do mnie prawie 4 dzien i pewnie znowu na weekend sie nie spotkamy, kurwa tez mam tych weekendow samotnych powyzej uszu, a kiedys to sie doczekac nie moglam... Oprocz tego za mało zarabiam i nie mam sie w co ubrac. Aha ps cieplo jest, a ja jak jakis zjebun zalozylam golf:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksawereczka
jak obiecalam jestem i ja:)) co do uwag na moj temat to napisze ze: -pracuje w duzej instystucji panstwowej, prace mam na zmiany, mam skrocona liczbe godzin i z tad wynik mojego nadmiaru wolnego:)) -usmiechnieta i zadbana jestem, jak potrzeba i jak maz jest w domu, jak siedze sama i nigdzie niewychodze to poprostu dla wygody siedze w dresiku -maz wzial teraz drugi etat bo sie szkolil i chce sprawdzic czy sie nadaje do tego drugiego fachu -ale prawda jest ze obiadow niegotuje tyleo mnie:) a teraz poranne zrzedzenie: -kawy nie pije wogole, jeszcze nigdy mi sie nie zdarzylo, a cisnienie poranne mialam 90/60 hmm -komar mnie uzarl w nocy -a sasiadka karmi gołebie ktorych mam jzu podziurki w nosie bo mi sraja na okna wrrrrr no to milego dnia dla wszystkich:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofa budowlana
Ksawereczka skoro masz tyle wolnego czasu to zerknij do słownika może hę? bo zacznę zrzędzić na błędy , które sadzisz jak w podstawówce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksawereczka
no szybka reakcja szybka, własnie sie zastanawiałam czy sie znajdzie taka zrzęda która zwróci na to uwage:)) a ja jak pisze to jakos samo tak, a poprawiac mi sie niechce, sorki, ale moge sie bardziej skupic, jesli aż tak razi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katastrofa......w pośpiechu na klawiaturce to i mnie sie zdarzaja błedy chociaż na pismie ich nie robię.......wcale tam okropnych nie nawaliła i nie czepiac się bo mi ksawierkę wygonisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witam. Błędy się zdarzają nawet najlepszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Ładna pogoda dzisiaj, ale jak pomyśle, że już niedługo opadną liście i zaczną się szarugi, to mnie otrząsa. Nie cierpię tego czasu kiedy nikną kwiaty i zostają gołe drzewa. Brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksawereczka
no własnie, zamknę sie w sobie i dopiero będzie... oj jesień okropna pora roku, teraz jak już sie wstaje do pracy o 5.40 i ciemno to sie odechciewa wszystkiego, dobrze ze nie musze tak codziennie, ale jutro własnie mnie to czeka:/ dzis smigam z siostra do galerii ,przyjedzie do mnie niedlugo, to popoludniu napewno bede miała na co narzekać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
A ja uwielbiam moje siostry:). Jak się razem zejdziemy to nie możemy się rozstać. Szkoda, że tak rzadko się nam to zdarza. Ale każda ma swoje sprawy, dom ,rodzinę i jak wszystkim- brakuje nam czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Kiedyś- Przykro mi, ze tak masz. Wiem, jak musi brakować bratniej duszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana- ja tak szlocham na kafe ,ale to moje jedynactwo raczej nie dało mi się we znaki szczególnie.Zawsze miałam za to mnóstwo znajomych ...A teraz...czasem chciałoby się siostrze pożalić jednak w końcu to tez nie zawsze ma się siostre do pogadania........Tak czy siak kiedys dusza towarzystwa - bylo mi z tym dobrze....teraz samotnik i tez mi z tym dobrze......A moich smutków wysłuchuje od wieków -mój pamiętnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987654
DUCHU W Y P .....L A J W PODSKOKACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Kiedyś- Widzę, że mamy podobnie. Ja też pisze wiersze i pamiętnik, uwielbiam poezję i biesiady przy np. ognisku i słuchać romantycznych ballad. Dobrze, że jesteś otwarta na ludzi. To bardzo pomaga, ale ja jestem bardzo ostrożna jeżeli chodzi o znajomych. Miałam w życiu nauczkę, którą prawie przypłaciłam życiem, dlatego bardzo trudno zdobyć moje zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Zmykam juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i poezji jako takiej nie lubie ,ale coś mnie natchnęło do pisania.Moze to nie całkiem poezja, ale ładnie ubrane moje uczucia i sentencje zyciowe (szkoda,ze takie smutne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×