Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

no to widocznie jestem beznadziejny i nie umiem zagadać do fajnych dziewczyn. Mówi się trudno. Nie każdy jest przebojowy i "zjebisty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jakiej kafeterii mowa :)
gdzie są te fajniste? dajcie linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za samokorektę powinien być co najmniej jeden stopień wyżej :P Zatrważająco mało... aczkolwiek trafiłam w te śladowe ilości. Co prawda jeden okazał się dupkiem, ale nie nie mogę powiedzieć, że nie był fajny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba moja skrzynka mailowa zapchała się od chętnych sponsorek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksawereczka
moge pozrzedzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja wiem
Dzięki za topik!!! W pracy widzę tylko ścianę, zero awansu, podwyżki czy chociażby szkoleń od 3 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksawereczka
a ja sama w domu, maz w pracy , a mi nudno i nudno, nic nie robie niemam zajecia i zjadlam przed chwila cala cxzekolade nawet mu kawalka niezostawilam jak wroci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajesz dajesz....jeśli nie masz faceta, przyjaciela/przyjaciółki, a chcesz pozrzędzić to dobrze trafiłaś oto Ja i Jebuś etatowi słuchacze zrzędzących kobiet w skrócie ESZK:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksawereczka
za sciana siedzi moja mama z ktora prawie wogole nei gadam oprocz czesc i co tam ehh... meczaca sytuacja... na dodatek mielismy sie wyprowadzac a budowa naszego mieszkanka sie opoznia bo niemamy jeszcze porobionych przylaczy a developerowi sie cos nie spieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L. ma rację, w końcu należymy do tego 0,5 % najfajniejszych facetów na kafe :D więc kobietki piszcie co Wam leży na sercu a Jebuś i L. uważnie Was wysłuchają i pocieszą :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksawereczka
hehe niewiem ale siedzenie na kafe nie nalezy do moich najlepszych wyczynow:) naszczescie nikomu sie nie przynaje ze sie udzielam w takim miejscu:)) ale autentycznie nic mi sie neichce , lenia mam jak sto piedziesiac... zero jakiejs wizji na znalezienie zajecia, pogoda jakos tez nie nastraja... a maz wroci pewnie ok.22 ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to podzielmy się ja będę słuchał:P mi nie wypada "pocieszać" gdyż iż azaliż obecnie spotykam się z pewną młoda damą i trzeba być skupionym na jednej osobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksawereczka a mąz dobry czy z tych wymienianych tutaj -złych daremnych nudnych obleśnych egoistycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksawereczka
tym usprawiedliwaim moje tu siedzenie:)) a pewnie bede zagladac i zrzedzic czesciej bo maz znalazl dodatkowa prace i pozno wraca... a ja siedze jak ta kwoka i nic nie robie... wpieprzam czekolade i siedze w rozciagnietym dresie...wstyd troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksawereczka
Maz dobry, nienarzekam:)) , kilka wpadek mozna mu zaliczyc ale ogolnie jest okej:)) stara sie chlopina:)) tyko ta zona jakas taka mu sie trafila leniwa... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto mu upiecz, weź korespondencyjny kurs szydełkowania i dziargaj skarpety na zimę bo skoro przyłącze jeszcze nie gotowe to może być zimno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktura cholera :/
Jebus pociesz mnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksawereczka
ja to chyba bede tu zrzedzic sama n siebie ale coz... powiem Wam ze ja mezowi obiadow nie gotuje a co dopiero o pieczeniu mowa hehe... moze kiedys jak sie doczekam tej wlasnej kuchni to sie obudzi we mnie jakis instynk kulinarski narazie to nic a nic z tych rzeczy... a takie kursy to tez nie wmoim typie hehe jzu widze siebie i robotki reczne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktura cholera :/
dziękuje 👄 to teraz jeszcze przelej za mnie 987 na rachunek GEN Gazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×