Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zgaga polskich seriali

Rodzinka.pl - najbardziej popierniczony serial z durnymi pajacami !

Polecane posty

Gość Zgaga polskich seriali

Ten serial promuje złe wychowanie dzieci. Pokazuje jak bahory nie szanują swoich rodziców. Pokazuje głupote i nastawianie małolatów na robienie ze starych idiotów... Mnie jakby tak syn mordą krzywił to by zarobił wpiernicz a nie głupi uśmieszek tatuśka... Co to ma być ??? Serial dla debili chyba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgaga polskich seriali
Nie wiem jak Karolak i Kożuchowska mogli wziąść udział w takim sianie.... Niech już lepiej grają w M jak miłość bo to nieco lepszy serial....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgaga polskich seriali
Przynajmniej w M jak miłość pokazuje się nieco inne wzorce do naśladowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgaga polskich seriali
Matka mówi coś do zgraji na kanapie a ci mają ją gdzieś nawet nie kiwną głową i ten durny uśmiech tatuśka... naprawdę wkurzający serial..Kto to ogląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodyl_____:<
ja. świetny serial, czsami widzę tu moją rodzinę :P trzeba się umieć śmiać z siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parę fajnych tekstów było, rodzinka nawet sympatyczna taka, nie wyidealizowana jak większość, gdzie dzieci mająsuper oceny, sprzątają pomagają...fajna..tylko nie rozumiem kilku odcinków, nagle jedna scena że ona wychodzi zaraz pokazana jest w domu w papuciach potem wraca odpicowana....wtf?! no i szkoda, że nie ma licencji na wychowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potworny igorek
a ja tam sadze, ze rodzinka.pl to jak na polskie realia bardzo nowoczesny i przyziemny serial! Duzo watkow jest na czasie i napewno wiele rodzin moze sie z nimi utozsamiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tango777
Igorek ty moze sobie kup slownik wyrazow bliskoznacznych a potem zacznij udzielac sie na forum :( "przyziemny" hehehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×