Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka sobie ona.

POMYSŁ NA SZYBKI SMACZNY OBIAD ???

Polecane posty

Doradzi ktoś,? coś?? Mam dziś kompletny brak weny do gotowania, a zjadła bym coś naprawdę dobrego i w miarę szybkiego...mam jeszcze kilka godzin na potrzebne zakupy i wykonanie obiadku, z mężem wcinamy około godziny 20. Macie jakieś fajne sprawdzone przepisy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamina
spaghetti :) makaron, mieso mielone i sos dolmio - obiad gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery ściany
Kotlet schabowy do tego smażone ziemniaki i jakaś surówka. Albo Ziemniaczki kalafior i jajko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0,5 kg mielonego, 1 pokrojona bardzo drobno papryka, 1 cebula ( tak jak papryka), 1 surowe jajko, sól, pieprz, magii, papryka w proszku ( słodka), bułka tarta. Mieszasz i smażysz na patelni kuli wielkości kasztana. Do tego sos grzybowy i kasza jęczmienna. Na surówkę pomidory. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też mam brak weny
a jeszcze mąż sobie umyślał łazanki z domowym makaronem... Niech to szlag, jak sobie pomyślę to mi się wszystkiego odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaaa
Jak chce domowy makaron, to niech sam zrobi. :) Kupny też jest dobry. Mielone z ziemniakami pieczonymi w piekarniku. Do tego surówka z pora i kukurydzy. Polędwiczki w sosie kurkowo-śmietanowym z brązowym ryżem. Piersi z patelni grillowej z dowolnymi dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomidory nadziewane mięsem/pieczarkami i ryżem/makaronem, podawane z sosem - nie chce mi się wklejać przepisu, jest bardzo dużo w sieci, bardzo dobre danie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teosia
rybka zapiekana w sosie smietanowo-koperkowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja .....
nie wiem czy kiedyś próbowałaś sos śmietanowo-ziołowy z serii pomysł na ....potrzebna pierś z kurczaka i śmietana szybki i smaczny przepis ja podaje z makaronem typu rurki posypane zieloną pietruszką pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaaa
Oj, tez już dawno nie miałam łazanek, ale ja nie z tych pilnych robiących makaron. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery ściany
Ja łazanki robię tak : makaron łazanki kapucha kiszona pieczarki cebula kiełbasa pieprz Kapuchę gotuję, później ja szatkuję ;) Makaron ugotowany czeka ;) Smażę kiełbasę pieczarki i cebulę do tego potem rzucam kapustę żeby ją jeszcze przesmażyć. Wszystko mieszam z makaronem i jeszcze raz podgrzewam dodając do tego trochę pieprzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cztery ściany----dziękuję, !!! mam nadzieję że można zamiast kiełbasy dać inne mięsko?? ja mieszkam w Szwecji i ich kiełbasy są fatalne w porównaniu do naszych, za to wędzone mięsko mają równie smaczne..kapustę kiszoną też powinnam znaleść. jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery ściany
Oj nie wiem, spróbuj. Ja zawszę robię z kiełbasą :) Pieczarki kroję w drobną kostke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery ściany
A i kapusty kupuję z reguły pół kilo albo troszkę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aczka---oj taki kurczaczek to juz dawno marzy się mojemu Panu...hi hi... Ale ,że ciąża ma swoje prawa, a ja kompletnie na kurczaczka nie mam chęci więc musi jeść to co mi się ,,uwidzi,, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery ściany
i jak obiad się udał ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja nie mam czasu na obiad to zazwyczaj idę na łatwiznę idę. Wtedy zamawiam jedzenie z Margaret we Wrocławiu, zawsze mają takie pyszne żarcie tam! Nie jest prosto czasami tak coś przygotować, a zamówić dużo łatwiej i szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×