Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość janetka33

zaburzenia lekowe

Polecane posty

Gość janetka33

czesc kasiu ja obecnie jestem w 38 tyg.ciazy tez cierpie na zaburzenia nerwicowe lekowe chcialabym sie z toba podzielic moja choroba mnie dopadla w wieku 30 lat w autobusie jechalam sama robilo mi sie duszno i momentalnie slabo musialam wysiasc na najblizszym przystanku i dojsc o wlasnych sielach do pobliskiego sklepu ,gdyz juz nie mialam sil dojsc o wlasnych silach zadzwonilam najpierw po meza a potem po karetke. zabrali mnie do szpitala i tam stwierdzili zaburzenia nerwicowe lekowe potem mi zapisali cloranxsen ktory mnie postawil na nogi gdyz nawet nie jadlam ciagle plakalam tylko czulam sie bardzo wyczerpana po tym leku doszlam do siebie nie zycze nikomu tej chorooby gdyz to jest paskudztwo jakie dotad przezylam dzis po braniu pramolanu i leczeniu 2 lat mam poprawe czuje sie dobrze teraz mam 3 letnia coreczke i teraz obecnie jestem w 38 tyg. ciazy z nastepnym dzieckiem cala ciaze dobrze znosilam . teraz troszke sie martwie o dzidziusia gdyz lada dzien pojawi sie na tym swiecie bardzo boje sie tego co bedzie po ciazy jak urodze czy nie bede miala lekow i czy nie powroca gupie mysli. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×