Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka sobie ona.

ZNISZCZONE DŁONIE.....

Polecane posty

Proszę o domowe sposoby na zniszczone dłonie. Chodzi o dłonie mojego P. ma bardzo zniszczone dłonie, wyschnięte spękane i z dużą ilością złuszczającego się naskórka. Często robi pilingi, i kremuje ale to nie wiele daje, może znacie jakieś sprawdzone maseczki na dłonie lub ,,miksturki,, które dobrze nawilżą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam olej kokosowy
jest hmm drogi dość ale naprawde kuracja wyśmienita!!! grubą warstwę na dłonie wetrzeć dokładnie i założyć na noc bawełniane rękawiczki -jakieś cienkie i tak aż do skutku .... mi pomógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam olej kokosowy
on ma taką konsystencję jak smalec i podobnie wygląda ...ale ja mam teraz dłonie jak dziecko :D Poszukaj w sklepach zielarskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy co komu
ja tez wole naturalne środki ...ale póki co zrób mężowi kąpiel dłoni w ciepłej oliwie ....wlej do miseczki olej i niech siedzi np przed TV i trzyma te dłonie w ciepłym oleju -ile sie da . A olej kokosowy rzeczywiście jest doskonały ale do wszystkiego trzeba SYSTEMATYCZNOŚCI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy co komu, masz rację ciepła oliwa z oliwek też jest bardzo dobra, ale na co dzień po każdym myciu rąk krem. Mnie neutrogena uratowała dłonie jak przez jakiś czas byłam zmuszona do mycia rąk pastą BHP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maseczka z ziemniaka - gotujemy dwa ziemniaczki, rozgniatamy je tworząc puree, dodajemy 2 łyżki oliwy z oliwek ( lub oleju), odrobinę mleka i tak powstałą masę nakładamy na dłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za rady, niestety dłonie na budowie przy zaprawach bardzo się niszczą...co do tego olejku kokosowego muszę poszukać czy w Szwecji znajdę takie cudo!!! rewelacja, i rzeczywiście zapomniałam że istnieje taki kremik jak neutrogena... za chwilę zrobię mu ten ciepły olejek niech moczy łapki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje dzidziolka:)
sliczniusi dzidzi:) niech sie zdrowo chowa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3877768
waptekach lub sklepach kosmetycznych sa rękawiczki z materiału,które zakładamy na noc.Oczywiście trzeba najpierw nasmarować kremem do rąk.rewelacja.W ten sposób doprowadziłam po kilku dniach swoje biedne rece do normalnego stanu.POLECAM.Groszowa sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×