Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madam Cebulka

Dlaczego ja

Polecane posty

nie widzę topików o tym serialu, więc założę ten, nowe odcinki, co o nich sądzicie? Dzisiaj był jakiś chory po prostu...w skrócie : Laska wprowadza sie do małego bloku, a tam sąsiedzi są jak jakaś sekta, rozpakowali jej meble, pomagali nosić pudła, niby mili, ale później zaprzęgają ją do roboty, ma myć schody, trzepać wszystkim wycieraczki, zawozić królika o weterynarza itp. gdy sie sprzeciwia wycinają jej przykre numery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem skąd oni czerpią inspiracje, ale jedna kobieta była przepiękna - ta która grała Żanetę, tą fałszywą przyjaciółkę wczorajszy odcinek : do rodzinki wprowadza sie przyjaciel pana domu, mieszkają w piątkę żona ,mąż, dzieci, gość. Potem okazuje się,że niechciany gość sie wprowadził za karę dla męża, za to że ten odbił mu żone :O skończyło sie tak że laska wyrzuciła jednego i drugiego... (też troche to nieżyciowe..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teskniaca za normalnoscia
ostatnio byl fajny odcinek, ale chyba z tych starszych, bo w polsacie2 oglądałam. o kolesiu, który mieszka z kobietą i do meiszkania obok wprowadza się jego była, która próbuje go uwieźć. ostatecznie koleś wraca do byłej;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odcinek wtorkowy : rodzinka wyprowadza sie na wieś, dzieci bawią sie walkie talkie a ich mama wpada w paranoje że ktoś płacze po drugiej stronie w słuchawce, od tej pory podgląda sąsiadow, tropi przemoc, wydaje jej się, ze sąsiad zakopał syna w ogródku...najlepsza akcja jak podsłuchiwała z mężem a tam były odgłosy bara bara :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teskniaca - pamiętam ten odcinek, był tam jakiś gej który miał udawać jej chłopaka, ale tak bełkotał, że nic nie zrozumiałam :o ta jego ex zaciążyła, poszedł do niej, ale potem sie okazało, że to nie jego, chciał wrócić do tamtej ale go wyśmiala. Został z niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj był przystojniak!!! ten co grał Krzysztofa , a ten drugi młodszy jakis dziwny, jakby się jąkał mówił "była a-a-aafera"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroline ;-)))
wlasnie jak sie skonczyl ten odcinek w ktorym ten mlodszy brat sie jakal ??? Ta matka co wywalila tego starszego syna z domu wziela go spowrotem czy nie bo przegapilam ;/ ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroline ;-)))
w tym odcinku gdzie matka miala paranoje z tym placzem.... do meza mowi : spierdzielaj do domu haha ;D masakra czasami takie texty padaja ze normalnie eh ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie najdziwniejsze są zakończenia... z tą matką i synem było tak, że go najpierw nie przyjeła, ale potem on ugotował dla niej (za namową młodszego brata) zupę przeprosinową, dała mu szanse... w miedzyczasie cos tam kombinował z kumplami, na koniec sie zmienił, pracował jako pomoc kucharza, zaprosił mamę, ciotkę starą panne i brata jąkałę na obiad i jedli jakieś klopsy, szczęśliwa rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julittee ;*
Dzisiaj w Dlaczego Ja gral fajny Januszek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj był chyba odcinek 194, nieco go przybliżę : mieszka sobie mąż i żona po 30stce, mają nierozważną sasiadke (34 lata), która wyjechała na weekend z nowym fagasem zostawiła 6 latka pod opieką 15letniej córki, córka robi impreze synek idzie do sąsiadow... pozniej jedna sasiadka nasyła na drugą mops, druga na pierwszą adwokata...nuda ogólnie...na koniec sie pogodziły odcinek wczorajszy 193 rodzinka 4 osobowa, mama blondi z odrostami, tata pudzian, corka zbutnowana nastolatka, synek normalny-nuda.. tata pudzian wprowadzał dyscypline, corka biła młodsze dzieci, ogólnie same awantury były, w koncu żonka rozstała sie z mężem "despotą" by mogła ona wraz z dziećmi żyć w chaosie i bez stresu ogólna konkluzja z 2 ostatnich odcinków; zostawić facetów, cieszyc sie wolnoscia, zająć sie dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny januszek to ten staruszek, który kiedyś grał wdowca płacącego nowej żonie za seks?:D w poniedziałkowym odcinku 192 rodzinka facet (nawet fajny :P), kobitka...znowu blond z odrostami, dwójka dzieci tradycyjnie...żona ma zmiany nastroju, mąż dostaje awans, żona z nim nie świetuje ,wymyka sie odpicowana z domu... jest niemiła dla jego szefa...okazuje sie że sypiała z nim za awans męża :o na koniec były jakieś sprawy w sądzie i rodzina sie chyba wyprowadziła do innego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zassttannawiające
autorko Ty sama własnymi zdaniami piszesz o tych odcinkach?:D czy to z jakiegoś streszczenia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama :D streszczenia o ile gdzieś bywają to raczej napisane bardziej przyzwoitym językiem :P ale niestety nie traifłam na streszczenia toteż postanowiłam sama pisać (tak na przyszłość, żeby dwa razy tego samego nie oglądać :D ) dzisiejszego odcinka nie widziałam..ale chyba była jakaś córka o imieniu ..Martynika?! :O nie podobają mi sie odcinki z małymi dziećmi... za to wczorajszy ... MIeszka babka 39 lat z faciem też w tym wieku, ona ma córke 19 letnią ktora miesza u chłopaka, córka przychodzi w odwiedziny do matki i zastaje w łazience jej partnera...plującego krwią "jej partner pluje krwią" :D normalnie do rozmów w toku by sie nadało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* mieszka u chlopaka.. no i te kobiety sie martwią o faceta co z nim...w koncu u lekarza wychodzi, że ma stłuczone żebra...w miedzyczasie jeszcze młoda ma problemy z chlopakiem, on sie przelizał z inną pindzią... nastepnie zostaje pobity, jak sie pozniej okazuje przez faceta matki :D kobitka znajduje u niego coraz wiecej siniakow co sie okazuje? koleś jest kibolem :D :classic_cool: kobieta rozstaje sie z nim (ostatnio jakoś mało happy endów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sebastian to rzeczywiście
hahaha:D nie no to mnie rozwaliło,ten koniec,że to kibol:D ja jakoś ostatnio opuściłam się w oglądaniu,ale nadrabiam czytając tutaj a w ogóle to pamiętam jak pierwszy raz natknęłam się na to dlaczego ja:D myślałam wtedy,że to jakiś program typu interwencja :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah :D ja też pierwszy raz to widząc,myslalam że to jest serio :D tak samo jak kiedys oglądałam W11 na początku to nie podejrzewałam że to reżyserowane :D w tym tygodniu widziałam tylko dzisiejszy odcinek: małżeństwo (ona32,on 34lata) mieszkają w bloku w Siedlcach, któregoś dnia kobieta wraca do domu zastaje męża rozstrzęsionego, chociaż powinien być na wieczornej zmianie, tłumaczy że wymienił sie z kolegą i przypadkiem przez okno widział morderstwo, początkowo nie zgłasza sprawy na policje, robi to dopiero nastepnego dnia po namowie żony, później ciągle tym żyje,obserwuje przez lornetke co sie dzieje na dworze/u, siedzi z żoną wieczorami w domu, podejrzewa że sąsiad wywozi zwłoki w aucie, wzywa policje, okazuje sie że to fałszywy alarm, potem w supermarkecie widzi innego sąsiada bez żony i tego też podejrzewa, okazuje sie że żona jest w sanatorium... po jakimś czasie wychodzą na jaw niejasności w zeznaniach... okazuje się,że zajście widziała Sylwia - koleżanka żony, a mąż tylko mówił to co wiedział od niej. ale co Sylwia robiła u nich w domu wieczorem? mieli romans! :classic_cool: on akurat bral prysznic ona patrzyła przez okno... żona sie wkurzyła sprawa skończyła sie w sądzie znalazł sie moderca, a żona wróciła do męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×