Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukująca sukni

Jaki fason sukni...?

Polecane posty

Gość poszukująca sukni

Jaki fason sukni ślubnej będzie najlepszy dla panny młodej niskiego wzrostu, szczupłej ale bez wcięcia w talii i z duuuużym biustem?? Jak myślicie? Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żę tak powiem
Wydaje mi się że najlepsza dla Ciebie będzie tradycyjna suknia w " literkę A" która nie podkresli tego że nie masz wcięcia w tali a poza tym doda Ci kilka cm gdyż takie suknie wyciągają w górę. Może być ściagnięta na jeden bok lub z marszczeniem wtedy wysmukli Ci talię. Taka jest moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę że byłaby dobra muślinowa delikatna w stylu empire, odcinana pod biustem, taka suknia wydłużyłaby twoją sylwetkę no i ukrywa kształty te do ukrycia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratti
Witam...moim zdaniem na pewno powinna to byś sukienka na ramiączkach ( nie gorset) bo gorset może za bardzo cię skrócić, w szczególności przy dużym biuście. Dekolt w "serek" i ramiączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żę tak powiem
Trudno ocenić Nie widząc Cię. Ja np tez jestem dosyć niska ale nie każdemu wszystko pasuje! ja wiem że np w sukni typu empire wyglądałabym jak w koszuli nocnej! Moim zdaniem takie suknie pasują raczej wysokim dziewczynom! zalezy jeszcze jakiego wzrostu i postury jest Pan Młody bo jeśli jest wysoki i postawny to jeśli założysz bardzo skromną suknię po prostu Cię przytłoczy! Co oczywiście nie oznacza ze musisz wciskać się w jakąś bezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratti
A z reszta jak pójdziesz do salonu to panie Ci doradzą, tak jak pani powyżej napisała, trudno doradzic jak się nie widzi...ja z kolei zarzekałam się , że gorsetu nie założę choćby mi płacili, a jak pomierzyłam różne fasony to okazało , że w gorsecie najlepiej wyglądałam i w takiej poszłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bggyujjiiwks
Przejdź się po salonach i poprzymierzaj kilka sukni, zobaczysz w czym Ci dobrze a w czym nie. Ale też stawiałabym na literę "A" . Też jestem niska i mierzyłam ostatnio suknie ślubne i faktycznie w literce "A" było mi najlepiej. Unikaj natomiast sukni z obniżoną talią i wszelkiego rodzaju bezy, falbanki itp.- skrócą Cię i przytłoczą. A jeśli chcesz podkreślić talię to szukaj sukni z lekkimi marszczeniami, drapowaniami w gorsecie, na prawdę potrafią zdziałać cuda i wyrzeźbić piękną talię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca sukni
Dziewczyny, wielkie dzięki za wszystkie podpowiedzi! Dopiero przymierzam się do poszukiwań, nie mam sprecyzowanej wizji sukni i chciałam wstępnie zorientować się, co by było mniej więcej odpowiednie, choć zapewne mierzyć będę oczywiście wszystko co mi w ręce - i w oko - wpadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×