Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka sobie ona.

PORANEK Z KAFETERIĄ.....

Polecane posty

Filiżanka słabej kawki z mleczkiem, masa cukierków, laptop w łóżku... I już tęsknię że mój P. musiał wyjść do pracy.... Ale takie życie......jeszcze dzidziuś w brzuszku szaleje z samego rana... A co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glosik oddany
witam..ja tez wstalam .pije kawe zeby sie rozbudzic..ide do pracy na 8 ale strasznie mi sie nie chce....echh zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widzę, że też czekasz na bobaska. Ja jestem w 10 t.c. i od pewnego czasu nie mogę spać budzę się o 4 rano, za to od popołudnia jestem nieprzytomna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glosik oddany
dziewczynki pijcie przed snem mleko cieple..bedziecie dluzej spaly:-) milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia Gulia---u mnie do 3 miesiąca było naj gorzej, teraz równa połowa i niby wszystko świetnie....ale jak zaczyna buszować w tym swoim domku to lokatora mamusię budzi hi hi... glosik oddany---oj współczuję, ja na razie z pracą mam przerwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glosik oddany
Spoko dam rade ..to juz piatek wiec jutro bede spala do 10..jak mi corcia pozwoli:-) Trzymajcie sie cieplutko..ja jescze chwilke poczytam wasze wspisy i mykam pod prysznic..ostatnio nie moge sie rozbudzic.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glosik oddany----wiem cos o tym...ja się zawsze śmiałam ,że musowo najpierw mocna kawa, i śniadanko, na koniec prysznic....w innej kolejności bym się utopiła taka zaspana z rana ...hi hi. pozdrawiam i żeby Ci dzionek w pracy szybciutko minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiepysie
a mnie przeleciał zjadł śniadankoi pojechał pieniądze robić:D;) a ja dopiero na 13 do roboty😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiepysie
no ba ;) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glosik oddany
Ja juz wyszykowana..w miare wybudzona:-= spadam dziewczynki do pracy..udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rozsan ja juz na nogach, po porannej toalecie z kubkiem gorzkiej kawy oglądam 'Dzień dobry TVN" :) mój luby również pognal już do pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsan już miałam pytać o te cukierki z rana Ale jak dzidziuś w brzusiu szaleje, to i cukierki zostają wybaczone :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×