Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Gość brunett____
marta pozwol mi chociaz stopy piescic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amax
hmmmm fajnie było by pobawić się razem.....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... ja tylko na sekundke... stesknilam sie za Wami ;) ja juz na urlopie :)))) hmmm... Marta... witaj... az mnie zakrecilo... teraz pewnie za czesto tu nie bede zagladac... ale mysle ze jak wroce to sie bede meldowac jak zwykle bardzo regularnie caluje... w to i oto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panow.:) marta, nakrecilam sie wczoraj przez ciebie ale to bardzo.i musze sie tak z marszu zgodzic z wiekszoscia panow,ze smakowicie wilgotna,aksamitnie miekka i nabrzmiala z podniecenia cipka-to marzenie. ;) ruda,musisz czas dla nas znalezc!czekamy na opis najbardziej pikantnych momentow twojego urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58...jestem dzis wyjatkowo pobudzona.wizja lizania kobiecego ciala,a juz w pozycji 69...przebija mnie na wylot.boli was nieraz podbrzusze z podniecenia? musze cos z tym zrobic. rozsuwam nozki,bo nie wytrzymam juz ani minuty.szkoda,ze swoim jezykiem tam nie moge dotrzec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prozac69
Sprawa gustu....chetnie bym Ci pomogl...a uwielbiam 69 wiec bylo by cudownie tak sie zaspokoic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie tak marzy taka chwila szalenstwa..nowy smak i zapach.taka ciekawosc zwykla,czy moglabym kogos obcego podniecac tak bardzo,jak mojego meza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia36
Witam,nie wiem czy to już było bo nie będę wracała się 85 stron wstecz,ale moja masturbacja w pracy wygląda następująco: zakładam nogę na nogę pod biurkiem ( teraz właśnie sobie robię) tzn. zaciskam uda bardzo mocno i dochodzę w 15 minut....pozdrawiam wszystkich,proszę o odpowiedź czy też ktoś tak sobie dogadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prozac69
mmm...chwila szalenstwa w pracy....to bylo by cos...tak nakrecac sie do przerwy spojrzeniami, gestami i dwuznacznym slowem...a na przerwie hulaj dusza....i dac upust tym emocjom ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prozac69
hmm...Klaudia...gdzie jestes ...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia36
próbowałyście tak kiedyś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×