Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

dzień dobry:) penetrujecie co się da czy siebie czym się da?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igram,a czy to nie ty calkiem jeszcze niedawno upierales sie,ze tutaj na forum to tylko oblesne,zaniedbane i zwiotczale rury siedza...;)zmieniles taktyke? czy udalo ci sie jednak poznac f2f kogos stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penetrujemy wszystko.siebie,siebie nawzajem.siejemy erotyczne spustoszenie i wypijamy do ostatniej kropli soki,ktore przy tym sie tworza. tak w skrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Dzień dobry wszystkim:) Sprawa;) z kafe nikogo osobiście nie poznałem ale generalnie z netu sporo;) a taktyki nie zmieniłem tylko wtedy przypomniał mi sie jakiś film w którym laska siedziała w szlafroku brzydkim robiła na drutach i odbierała sex telefony:)) Rozbawiło mnie to:) Kotki2 nie wiem czemu tak się dzieje napisze jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dostałam nic :/ a ja mam dzis swieto moi drodzy!! Proszę mnie tu calować wszedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka,caluje gdzie zechcesz ;)...a co swietujemy? igram rozbudziles moja ciekawosc.czy te realne spotkania twoje mialy podloze erotyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Kotki 2 całujee absolutnie wszędzie:)) zaczynając od.........;) imieniny czy urodziny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Sprawa:) wyłącznie erotyczne po co innego sie spotykać?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodziny :) skorpionica... jakiego znaku zodiaku jestescie, wiem ze to brednie czesto, ale niektore rzeczy sprawdzaja sie abrdzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana,to ja ci zycze,zebys rozpoczela dzis wlasnie nowy etap swojego zycia. zoodiak? ja oczywiscie pod prad.;) igram opowiedz o najciekawszym spotkaniu i co sie stalo z ta znajomoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa co do spotkan przez net, tez mialam bardzo milo to wspominam, mlodszy ode mnie ratownik swietny byl... sama urwalam kontakt, dlaczego???? nie wiem ale z umawianiem sie przez neta jest ciezko bardzo ciezko, trzeba miec szczescie wielu wielu to tylko erotomani gawedziarze, niektorych mozna sie bac a jeszcze inni zupelnie inaczej przedstawiaja sie przez net a na zywo czlowiek chce uciekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Kotka ma w dużej części racje:) ale kobiety tez często kręcą. ale w końcu to nic takiego przy 1 spotkaniu się wszystko weryfikuje. Ale bać sie niby czego? no chyba ze niefortunnie trafi się na jakąś znajoma z ktora niekoniecznie sie chciało spotkać:) ale to rzadkość :) postawa na pewnym etapie znajomości netowej jest wymiana nr. tel:) aaaaaaa spotkania z 3 coś wyszło. a nawet bardzo wyszło;)))trwały od kilku miesięcy do 2 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Sprawa:) sa kochanki które sa kochankami całe życie:)) ale bywa ze do rozwodów tez dochodzi;) jedna taka znajoma powiedziała ze kochankowie sa fajni dopóki sie z nimi nie zamieszka na stałe bo jak przychodzi gacie im prac to czar pryska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igram to ty stary wyga jestes ;) spotkania tutaj sa nieraz bardzo ciekawe,to prawda...podejrzewam,ze w innych okolicznosciach mialabym ochote na kontakt prywatny. jesli wtedy wszystko by gralo i pasowalo,a ciekawosc nadal by rosla,pewnie mialabym potrzebe poznac sie naprawde.potrafie zrozumiec ten mechanizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa u mnie jest to ryzyko, jestem sama i wlasnie chyba przez to moju romans z ratownikiem sie zkonczyl.. zaczelam sie obawiac innych uczuc, chociaz teraz jestem pewna ze nic by nie moglo nas laczyc hahaha ale sie rozmarzyłam chya az odnowie kontakt hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryzyko to by bylo,jakbys nie byla sama :P szczerze,to nie rozumiem cie teraz.dobry romans nie jest zly..chyba ze on nie jest sam. i bys COS postawila na te okolicznosci...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstanty
Hej! Witam wszystkich! Kotki...napisałaś rano by cię całować...!? Jestem gotowy...tylko...gdzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, on nie jest sam ale tego akurat dowiedzialam sie niedawno.. calowac po kolei, szyja dalikatnie muskana, uwielbiam dreszcze wtedy mi przechodza i dalej piersi, sutki.... hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
kotki2 a nie lubisz jak zaczyna sie całowanie od stóp i wyżej.wyżej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
ja tam sprawiam sobie prezenty bez okazji:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
a od kolana i wyżej i wyżej?:)) podobno pod kolanem u kobiet to bardzo wrażliwe miejsce:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×