Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zmęczona nudą

to nieprawda że tylko faceci mają fantazję

Polecane posty

"tak sobie" ty moze nie szukasz, ale może ciebie ktoś szuka :) Nie bój się znajdziesz. I nie bój się działać. Nie "pracuj" sztampowo, miej otwarty umysł a będzie dobrze. Magiczne słowo to kompromis. Często należy go stosować po pierwszym etapie poznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30000008789
ja odwrotnie, nie lubię kierować, tylko lubię spełniać rozkazy, polecenia, usługiwać, ale faceci nie potrafią tego zrozumieć, kładą się na mnie i myślą, że mnie zdominowali :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3000... ty potrzebujesz innego rodzaju miłośći. Dominacji. Nastaw się kochana na długie czekanie na właściwego, bo takich perełek to ze świecą szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierkowa1234
no tak zmęczona:) teraz to Cię rozumiem, na szczęście nigdy nie trafiłam na faceta "kłodę" ale gdyby tak było to bym nie wytrzymała:/ mój zawsze mi powtarzał, że dla niego najważniejsza jest moja rozkosz, a np jak czasem zdarzyło mi się mieć kiepski dzień no i niestety ale nie doszłam to on mówił, że dla niego to żadna przyjemność...widząc że jest mu przykro to czasem ja się czułam winna temu, że moje myśli i problemy odciągały mnie od skupienia się na rozkoszy:/ Mój facet nie jest ideałem, ale pod tym względem jest cudowny i mam nadzieję, że nigdy się to nie zmieni:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierkowa1234
seks to nie wszystko... aczkolwiek w życiu partnerskim ma bardzo duże znaczenie. Niestety są też inne problemy w życiu każdego człowieka/pary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, nie spotkałam jeszcze "pary" gdzie wszystko by było w 100% idealne. Jesli jest super tu to musi być gorzej tu. Od nas zalezy co jest priorytetem. Idealne aby wszystko się układało, ale to chyba nie w tym zyciu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie heh
widzisz zmeczusio... choć nie jestem wybitnej urody samcem, można by powiedzieć że wręcz odwrotnie :P to nie mam problemu ze znalezieniem chętnej do wymiany płynów :) są jednak rzeczy powtarzalne i te nie całkiem. ale to OT. wracając do tematu, ludzie stracili w jakiś sposób umiejętność rozmowy. szczególnie dotyczy to relacji miedzy k i m. dlaczego się tak dzieje trudno w sumie dociec. postępująca izolacja mimo tych wszystkich technologii które ze świata robią jedną małą wioskę, w której to uchylając okno można rozmawiać z każdym kto w niej mieszka. na portalach netowych słowo pisane zeszło w pobliże kloaki. informacje zawarte w treści zerują inteligencję każdego kto ją przyswaja... i tak się to roznosi, przenosi, niczym choroba przenoszona światłowodem ;) aż w końcu ląduje w relacjach damsko-męskich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie, nieprawda ze nie jestes lotne urody. kazdy facet, ktory czuje swoja wartosc i jest pewny siebie jest obiektem ciekwaym dla kobiet. I nie ma znaczenia uroda, wielkosc ptaka czy portfel. Wierz mi, znaczenie mają inne przymioty. Kto tego nie rozumie ten "berek" :D Niestety zgodzę się z tobą, że konsumpcjonimz wyżarł nam mózgi. Przekladamy przwdy narzucone na życie prywatne, co niestety ma fatalne skutki :( dzisiejsze pokolenie 20, 30 jak i nasto latków wykazuje zaineteresowanie innymi priorytetami niż ludzie żyjący 50,60 lat wcześniej. Nie chcę winić postępu, bo tego niestety nie unikniemy. Ale postarajmy się odróżnić tandetę i kicz od wartości nam potrzebnych. Nawet durne reklamy mc'donalds pokazują że pani w białych kozaczkach i kark w dresie mają największy głos w naszym świecie. Lubimy to albo nie. A więc jeśli nie, to pokązmy to wyraźnie. A przede wszystkim, nauczmysię rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie heh
wszystko ma znaczenie w jakimś tam stopniu ale wiem o czym piszesz. to dlatego właśnie stwierdziłem że nie mam problemu ze znalezieniem ochotnej niewiasty :) lecz umysł mam zamknięty :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma go - kobietę XX wieku wyparła kobieta XXI wieku. I to mi sie podoba. Naprawdę. Jest nardziej zadbana, bardziej pewna siebie i swojego otoczenia. Niepokoi mnie tylko fakt ze to pędzi zbyt szybko. Bo co mamy teraz? : Wygolone łono, kolczyk wszędzie, kolor, którego byśmy się nie spodziewali w takim miejscu... Ale mamy również pewność siebie, co chyba jest jedynym dobrym walorem w całej tej histerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie heh
nie ma go, to są właśnie stereotypy którymi nakarmili nas marketingowcy. ludzie przestali się zastanawiać i wchłaniają papkę informacyjną bo badania typu OBOP wskazują prawidłowość pomiędzy treścią a sprzedażą. przestała liczyć się idea, liczą się KLIKI. a ludzie powielają informacje jakiekolwiek by nie były a już w szczególności relacji kobieta-mężczyzna. przeczytaj tytuły z interii czy o2 na głównej... :( do wartościowego słowa pisanego w necie jest niezwykle trudno się dokopać. już nawet nie o treść samą w sobie chodzi lecz o umiejętność operowania nim jako środkiem przekazu. sensacyjki, sensacje, wyssane z palca kompletne sensacje, sensacyjne pierdouy, bezsensowne sensacje serialowe i t p i t d etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej mi chodzi o charakter ,coraz wiecej spotyka sie styl faceta .Oczywiscie musza byc twarde by utrzymac sie na powierzchni tego swiata ale tez i zapominaja o swojej naturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie - masz racje, tez jestem tym zmeczona. Czy to o2, czy onet, czy WP. Karmią nas papką, o której wiemy ze jest papką. Niestety, nic nie mozemy z tym zrobić. Poza własnym życiem, którym, dzięki bogu możemy sami sterować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma go - sama jestem "stylem faceta" ale tylko w życiu służbowym. W domu chcę być kruchą istotą, która chce sięprzytulić i pogadać. Z równym sobie. Nienawidzę mamei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie heh
zmeczuś, tyle że ta farbowana kobieca rzeczywistość jest podpierana w dalszym ciągu uciśnieniem biednych kobiet. dokładnie w taki sam sposób jak w 19w... sęk w tym że słowo kompromis każdy rozumie na swój sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie heh
zmęczyś, oczywiście :) już tylko w swoje ;) Kolorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest w tym dużo racji. Jak byłem szczeniakiem zawsze wydawało mi się, że dziewczynę do czegoś przyjdzie mi zmuszać. Już wiedziałem do czego są zdolne , bo koledzy opowiadali, jak to posuwali. Równie dobrze mogli by opowiadać, że udało im się włożyć w dziuplę. Trwałem tak więc w przekonaniu o czystości wyśnionej białogłowy. Spuszczają sobie z kija od czasu do czasu, bo by nie rozerwało ;) I zupełnie przypadkowo znalazłem się w odpowiednim miejscu i czasie. Nie od razu, ale doszło do konfrontacji.... i się zaczęło. Naprawdę niesamowita komunikatywność. Mimo, że nie była moją pierwszą, jak opuszczała miasto emigrując do Warszawy nadal byłem prawikiem, to jednak uświadomiła mi, że kobiety mimo, że są z Wenus, to na Ziemi, nie tylko chcą by chłopak im się przyglądał. ;) Bogatszy o te doświadczenia udało mi się przeżyć wspaniałe cztery lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __zakonnica__
nic nie zrozumiałam z postu nowegowmiescie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retetetete
I na tym polega właśnie Jego artyzm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej brak komunikatywności. :( Piszę to dla własnej satysfakcji, więc się nie przejmuj zakonnico że nie rozumiesz . :) Taki czysty egoizm puszczony do publicznej wiadomości. Na litość Boską nie męcz się takimi tekstami w piątek !!! :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retetetete
Materiał do przemyśleń na całe czterdzieści osiem godzin wolnych od wyzwań intelektualnych innego sortu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retetetete
Zwolnij korekcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×