Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chesterfield

Dlaczego niektóre kobiety nie mówią komplementów?

Polecane posty

Gość Chesterfield

Nie które mówią że przystojniak itp a inne choć dalej ze mną rozmawiają to nic nie mówią choć raczej im się podobam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chesterfield
Jak to jest z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chesterfield
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie wam zwierzyc :(
Postanowiłam w dniu zebrania wyglądać elegancko i szykownie. Założyć krótką spódnicę, elegancką bluzkę, nawet wybrałam się do sklepu w poszukiwaniu marynarki. Niestety nie było. Do tego chciałam założyć szpilki. Dzień przed zebraniem, na marszu, naciągnęłam sobie mięsień łydki tak, że do dzisiaj chodzę jak kaczka. Wściekłam się, bo mój plan nie wypalił. A nie chciałam zakładać długich spodni, bo jest mi w nich za gorąco. W sportowym stroju nie wypadało mi przybyć do pracy i na spotkanie. Miałam do wyboru, za duże rybaczki z „seksownymi wzrokami, a la wieś tańczy i śpiewa, które kupiłam w przypływie zaćmienia umysłowego lub za dużą spódnicę, którą kupiłam kilka lat temu jak byłam 15 kilo grubsza. Wybrałam spódnicę, która jest ładna, ale powinnam ją zwęzić. Wyglądałam tak, koszula bardzo ładna, za duża spódnica koszmar, pantofle na płaskim do tej spódnicy, koszmar i antygwałtki. Jakby ktoś nie wiedział, antygwałtki to seksowne, cienkie babcine podkolanówki ze ściągaczem. I był wiatr. Co ja przeżyłam! Szłam drobiąc kroczki, do tego stąpałam jak kaczka bo łydka mnie bolała, trzymałam za dużą spódnicę żeby mi wiatr jej nie podwinął i nie ukazał cudownych skarpet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chesterfield
Dzięki za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po czym poznac...
no ja swojemu codziennie gadam ze ejstem sliczny, piekny, przystojny, ciacho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma nie nie nie
a po co mamy mówić obcemu facetowi komplementy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chesterfield
No właśnie, tu raczej chodzi o takie komplementy przy zapoznawaniu. Bo wiadomo że jak ktoś z kimś jest to wiadomo że mu się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chesterfield
A czemu nie. Jeśli się podoba wam to dlaczego macie nie mówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu też mówię - a ty widać jesteś paskudny z resztą wymagać od kobiet komplementów to bezczelność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma nie nie nie
ja nie mowie obcym facetom komplementow, jeszcze se pomysli ze mi sie podoba albo co... nie lubie wychodzic z inicjatywa. mojemu facetowi osobistemu co i rusz mowie cos milego, a on mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×