Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

calineczka12345

ciekawy przypadek prosze o wypowiedzi!!

Polecane posty

Gość Aśka23
wiesz jak Ci wygodnie. Ja wpadłam na tabletkach, więc ta metoda dla mnie odpada. Prezerwatyw nie mogę stosować, więc zdecydowałam się na mpr. Nie wpadłam jeszcze, a stosuję 10lat z przerwą na dziecko, o które staraliśmy się jeden cykl. Pomiar temperatury w dobie termometrów elektronicznych to maksymalnie 60sekund. Ta metoda jest dobra dla osób systematycznych. Każdy robi tak jak uważa, ale nie pisz, że bratowa zaszła na mpr, bo tak nie było. Ona się nie obserwowała, a to podstawowy błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
No to niech każdy robi, jak uważa, tylko jak Aska pisze: bez odgórnego założenia, że "wpada się" na NPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka23
"o bezmyslnosci tez tu nie mozna mowic" wiesz, ktoś kto liczy na zawsze idealnie regularne cykle bez obserwacji, jest moim zdaniem bezmyślny. Wymieniłam kilka błahych czynników, które w łatwy sposób mogą przesunąć owulację. Poza tym, jeśli dobrze wyczytałam, bratowa jest 9mies. po porodzi, więc miała kilka cykli. Cykle po porodzie są nieprzewidywalne, nieregularne, więc się dziwię, że tak ryzykowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga Asiu nie osądzaj tak surowo!!!!! akurat po porodzie tylko 1 cykl miała inaczej pootem zawsze równe 28 dni tu nie chodzi o fakt czy współzyła bezmyslnie czy nie tyl;ko o to ze w bardzo ciekawy sposób owulacja przesuneła sie az tak duzo!!! owulacja za sprawa czynników jakie wymieniłas moze sie przesunąc o kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z poprzedniczkami. Sama stosuję npr z powodzeniem. Rok przed ciążą, a teraz od porodu i moje cykle też niby są regularne, a poprzedni przesunął się o 2tygodnie. Owulacja była dopiero w 29dc, czyli po terminie @. Bez obserwacji nie ma npr. A jeśli ktoś współżyje w ciemno jest hazardzistą i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może masz po prostu
O Boże!!!!!!!!!!!! Fajna mama o czym ty piszesz dziewczyno??I ty masz dzieci tak??!!Padłam jak to przeczytałam ''Czyli powinna miec dziewczynke Ponoc tak jest ze jak jajeczko przeczeka przez miesaczke to do zaplodnienia dochodzi w czasie owulacji i wtedy jest dziewczynka! Po jajeczko dziewczynki jest wolniejsze, a chlopiec powstaje podczas stosunku wlasnie w owulacje bo jajeczko jest bardzo szybkie i sie zapladnia, moze haotycznie napisalam ale u mnie to sie sprawdzilo!!!'' Płeć nie zależy od jajeczka a od PLEMNIKA!!!!.W owu może być chłopak bo męskie plemniki są szybsze,ale mniejsze i krócej żyją a żeńskie wolniejsze większe i żyją dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×