Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wojownik

To forum jest zalosne

Polecane posty

Niesmieszne prowokacje (celem ich jest podbudowanie sie zalozyciela tematu) Czesto brak jakiejkolwiek powagi nawet w sytuacjach kryzysowych, ktore nie sa prowokacjami Zero kultury Chamstwo NIezyczliwosc Tak sobie mysle, ze to wlasnie ukazuje prawde o spoleczenstwie (w Polsce i w ogole- nature czlowieka) - internet dajac anonimowosc ukazal prawde o ludziach, to ze kazde zachowanie prospoleczne do tylko altruizm odwzajemniony Niemal nie da sie tu normalnie porozmawiac, zrobiliscie z tego forum jakies szambo Dlatego mnie tu nie bylo kilka miesiecy, a teraz wszedlem to oznajmic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judith estoria
no to spier..laj stąd w podskokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kiedy tak się porobiło, ale w 2007 to "szambo" już na pewno było. Wystukałam sobie coś w google, które przekierowało mnie na kafe, czyli prosto do rynsztoka :D Grunt to nie brać niczego do siebie, pełen dystans. Zamykasz stronę i tym sposobem unicestwiasz chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam jestem uczniem i bezrobotnym, myslalem ze wiecej mozna wymagac od tego forum i ludzi co tu pisza ale niestety, wiele razy to forum mi pokazalo, ze wiekszosc czasu poswieconego tu to marnotrawienie go na czytanie bzdurnych prowokacji ludzi, ktorzy mysla ze sa smieszni. Zal, ze takie zachowanie jakie opisalem a kazde odchylenie od tej przyjetej na forum "normy" jest okreslane negatywnie, nieraz nazwano mnie sztywniakiem, burakiem, innych wyzwisk nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbrew pozorom jest tu wiele wartościowych osób, jednak trzeba mieć cierpliwość w szukaniu ich. A ostatnio jakie topiki - taka odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wlasnie robilem, zamykalem strone, czasami jednak wchodze popatrzec , a tu dalej to samo. Zero sensownej tresci. Budzi to moj pesymizm, najgorzej ze zycie spoleczne ulega poteznym zmianom na rzecz internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynianin
Można spotkać normalnych ludzi. Ale przy okazji trafiają się i tacy co nie potrafią uszanować drugiego człowieka. Trzeba nauczyć się odsiewać bezsensowne tematy i wypowiedzi. Miejmy nadzieję, że to się kiedyś zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szambo podobnego rodzaju od niedawna- kilku miesiecy zaczelo pojawiac sie na forach tematycznych portali informacyjnych onet wp czy interia, w komentarzach na forum zawsze sterta reklam typu jak to jakas kobieta schudla kilkadziesiat kilo w kilka tygodni, albo jak mozesz zostac miliarderem zarabiajac przez internet. Co to ma wszystko byc do cholery czy oni usiluja z ludzi robic idiotow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na tyle by było
Wojowniku ,zgadzam się z Tobą, tu o radę nie proś bo Cię wyśmieją,poniżą i jeszcze wyzwą .O dyskusji w miarę kuturalnej zapomnij ,trzeba się wynieść gdie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na tyle by było
onet tez na psy schodzi,sam się zastanawiam co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na tyle by było
fora tematyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynianin
Proponuje się przenieść na fora, na które, żeby zacząć się wypowiadać najpierw trzeba się zalogować. Na ogół na takich forach są admini, którzy czuwają nad jakością pojawiających się wypowiedzi i kasują te poniżej poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje siieefbgt
vlekken nie zgadzam sie ja trafiłam tu w 2009 roku i było cudownie! w 2010 już zaczęło coś sie psuc ale to co jest teraz to dopiero gnój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz to afdminowi
od tego on jest to znaczy redakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa ja siee nie zgadza
A ja sie nie zgadzam! Jest tyle forum powaznych, cenzurowanych na ktorych trzeba uwazac co sie pisze... Ja np uwiebiam kafe wlasnie za jej niecenzurowany charakter- za smieszne podszywy (mnie smiesza!) i to ze mozna napisac co sie chce! Jezeli szukasz powaznego kulturalnego forum to po prosu poszukaj gdzie indziej bo jest tego mnostwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle, ze
tyle jest tego wszystkiego w necie, a badziewia coraz wiecej, ze robi sie taka szambo-papka. Takie fora wczesniej czy pozniej wyalienuja sie, zostanie sama szumowina, a wartosciowsze tematy przeniosa ludzie na inne fora. Wtedy moze admin sie zreflektuje, albo wejdzie jakas ustawa, dzieki ktorej "od reki" kloaczna wulgarnosc, ktorej tu akurat nie brakuje od razu bedzie "splukiwana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na tyle by było
Zgadzam się z boje siieefbgt w latach 2008/9 byłem na czarnym niku dyskusje przednie ,czasami z humorem ,pamiętam ten o pudelku co jastrzab go porwał,humor i inteligencji doza ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa ja siee nie zgadza
A co to bylo z tym pudelkiem i jastrzebiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkopisarka_
Popieram Wojownika i pod jego wypowiedzią podpisuję się wszystkimi członkami :) Sama się wypowiedziałam, że wchodzę w pracy w wolnej chwili się pośmiać - znalazł się i na to odpowiedni "szambiarski" komentarz. Forum to jeszcze nic w porównaniu z tym co się dzieje wchodząc na jakikolwiek czat. Tam dopiero rynsztok :) Pozdrawiam normalnych Forumowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na tyle by było
Andzelika probowała chyba wskrzesic stary temacik ,ale niestety ludzie juz nie te ,szukałem i tylko ten swiezy znalazłem ,jezeli ktos znajdzie ten stary temat to niech wklei i będzie co czytac a to link do nowego http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4840152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtfgyui
zgadzam się z wojownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×