Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ułan z Podlasia

Związek z singielką

Polecane posty

Gość Ułan z Podlasia

Czy warto wchodzić w związek z kimś, komu dobrze jest samemu? Czy ktoś, kto jest niezależny, będzie potrafił być w związku, który jednak z definicji uzależnia nas w pewien sposób od partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem, ja nie potrafie
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeene
mozna sprobowac, przynajmniej nie bedzie wisiec na Tobie.Moze sie udac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilone maj li
:( nie wiem, ja jestem taka singielka i z moich doswiadczen powiem, ze poczatkowo bardzo dzialam na facetow, chyba po prostu sa przyzwyczajeni do tego ze zawsze to kobieta bardziej sie stara, ze nadskakuje, a tu odwrotnie. ale zawsze po jakims czasie, rok, czasem wiecej, dochodza do wniosku ze dostaja za malo w zamian, maja pretensje o rozne rzeczy, o ktore zazwyczaj maja pretensje kobiety do facetow, czyli ze wole gdzies pojsc sama niz sie z nim spotkac, ze nie pisze tak czesto smsow i nie dzwonie i rozne inne mniejsze i wiesze problemy. czasem ja to koncze, czasem oni zrywaja. zawsze jak zwiazek sie konczy to mam dluga przerwe i zawsze stwierdzam ze samej mi lepiej, jednak nie wyobrazam sobie cale zycie byc sama i to jest moj problem a juz troche lat mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikiy
myse, ze warto taka kobieta potrafi czerpac radosc i ukladac zdrowe stosunki z innymi ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można wejść w związek
z kimś kto chce byś sam? :D to jakiś absurd :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×