Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pietrucha28

jak u Was wygląda seks z mężem?

Polecane posty

Gość gość
Mamy trzy dorastające córki i chociaż duży dom to wiadomo, że przy ich obecności to tylko w nocy. Ale gdy są w szkole czy gdzieś wyjadą, o dowolnej porze dnia wykorzystujemy sytuację na swobodny seks. Jesteśmy 20 lat po ślubie i nic nam się nie znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmaita

Witam, Seks z Moim mezem teraz to czysta i wyrafinowana przyjemnosc.

Mamy 3 dzieci co dwa lata ( taka naszs decyzja) i nove ciezkie.bywaly czasy ze po porodzie po wyczekiwanych tyg maz mi odmowil bo sie bal, rozmowy itp i teraz cudowny seks,pociagajacy oraz szybkie numetki przed jego praca,cos niesamowitego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.

Sex z mężem uważam za udany, mam kiedy chce, zazwyczaj jak dzieci pujda spać. Bez gumki bo to żadna przyjemność w gumce. Biorę tabletki antykoncepcyjne, libido mi wzrosło same pozytywy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa

Jakieś nowe zabawy, przebieranie się . Seks ma nie byc nudny. W plenerze latem bardzo przyjemne było. Nagie plaże naturystow a potem seks w pokoju , raz sie udalo gdy bylo pusto zrobic to o zachodzie słońca na plaży.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bitamina

Słyszałam kiedyś żeby seks przestał być banalny trzeba jedynie zabrać literkę b😁 Ja jestem po ślubie 7 lat, faktycznie był lekki przestoj jak karmilam, ale mąż grzecznie czekał z cichą nadzieją że wróci i wróciło. Teraz wchodzę na niego dość często bo potrzeby mam duże. Nie mamy zabawek, nie potrzebowałam, choć zastanawiam sie nad dildo bo lubię dochodzić podczas felatio😇🙊. Czasem chodzę nagrzana przez cały dzień, nie mogę skupić się na pracy a wieczorem to mam wrażenie że go rozerwe. Raz byliśmy w srodku dnia mocno nagrzani zamknelismy sie w łazience a dzieciom sciemnilismy, że będziemy przepychac rurę no i w sumie tatuś przepchnal😂😂😂 Jak się cieplej zrobi na pewno zqliczymy jakiś plener. Lubię o sobie myśleć trochę przedmiotowo - jestem jego własnością i jestem po to by był zadowolony, jak jest dobrym mężem to żona też będzie dla niego dobra. Te fantazje pomagają mi bardzo i widzę że jemu też się podobają. W tym wszystkim cieszę się że się tak dobralismy pod wzgledem potrzeb i możliwości boję się pomyśleć co by było gdyby on nie mógł tak często. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak chodzę w bieliźnie po mieszkaniu to zawsze mój facet mnie zaatakuje czy na blacie czy na stole zawsze jest sex namiętny i jeszcze nigdy nie spotkała nas nuda zawsze go pociągam najbardziej w czarnej bieliźnie a jesteśmy 9 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×