Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pietrucha28

jak u Was wygląda seks z mężem?

Polecane posty

czy Wasz seks po paru latach małżenstwa jest nudny i wciąż taki sam,czy może wciąż odkrywacie się na nowo??? pytam,bo zauważyłam że po 14 latach związku jestem trochę przynudzona tą monotonią. Jesteśmy w sumie 8 lat po ślubie,mamy 2 dzieci i niczego prócz dobrego seksu mi nie brakuje.Tzn mąż chce i może prawie codziennie ale co z tego jak mnie to nie pociąga i wręcz unikam zbliżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jestes
zwykla suka... to wymysl cos zeby bylo fajnie a nie tylko narzekasz i unikasz zblizen tym samym "karcac" meza za swoje widzimisie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za komplement:) tak się składa ze próbuję różnych urozmaiceń typu bielizna,gadżety ale przez ten długi czas jak jesteśmy razem wszystko sie juz opatrzyło i jest poprostu nudno założę się że w wielu małżenstwach jest podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz pomysłu na jakies zabawy w łózku ? moze jakieś gadżety czy juz wszystko było ?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meleńka 88
hmmm Ja jak bede Mężatką bede chciala codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzizak
zmieńcie miejsce, nie róbcie tego ciągle w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie wszystkich jest podobnie kazde malzenstwo jest inne moze bardziej opiszerz co robicie a czego nie próbowaliscie wtedy bedzie wiecej propozycji dla tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my mamy tak samo i
10 lat po ślubie 16 razem i .... nudno jak diabli. Chyba wszystkiego już probowalismy zabawki, zabawy w lekarza w dziwke i klienta w gwałt ,wiązanie ... I co? Wszystko nudzi się po dwóch razach . Pojawił się nowy pomysł na urozmaicenie , pojechaliśmy na weekend ze znajomymi i kochaliśmy się w tym samym pokoju ale bez wymiany i to jest to co nam się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda@@@
poszukajcie sobie kochanka dziewczyny-to beda dopiero wrażenia:) Tak dla odmiany,gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriands
zernij sie z jakims kochasiem a on niech patrzy i odwrotnie o z dziwka aty patrz i sie brandzluj....... pomoze moze:) sex to nie sport i wcale tez nie musi byc non stop ogien..... wogole ja nie wiem co tyle halo z tym sexem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAniołków
TO PO CO NA SIŁE JAK SIE NIE CHCE TO NARAZIE TEGO NIE RUBCIE A PO JAKIMŚ MIESIĄCU RZUCICIE SIE NA SIEBIE!GLODNEMU SMAKUJE WSZYSTKO HEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnażona
Jak się chce coś zrobić w małżeństwie, to trzeba działać, szukać pomysłów, spiąć poślady i szukać rozwiązań, żeby było dobrze. Sex to podstawa związku, na tej podstawie wszystko się opiera. Jak się chrzani w tej dziedzinie to i w każdej innej. Proponuje terapię u seksuologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks z mezem mojej kolezanki jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę wirtualny seks,korzystam z http://seks-telefon24.pl/ bo jest tanio i dyskretnie, fajne laski, napalone i robia wszysco co zapragnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snaker
U nas jest ok po 10latach mam 35 lat i jakbym dojrzal dopiero wszystko teraz zaczynamy powoli a kończymy ostro z przyduszaniem i klapsami lubie gdy jest w szpilkach rajstopy na kostkach piersi do podłogi i ogien wkladam po samejaja i wyciągam calego ona to uwielbia wije sie jak wąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacja pomimo kilku nastoletniego stażu małżeńskiego spełnia moje marzenia jest zawsze elegancki ,pociąga mnie życie erotyczny między nami to poezja .Każda okazja jest do zbliżenia co czynimy .Uwielbiam jak mnie bierze w ramiona ,całuje ,pieści i pomalutku zdejmuje koszulę Najlepsze jest jak jego przyrodzenie wsuwa się w moje wilgotne łono i tak delikatne ruchy okrężne doprowadzają mnie do szaleństwa ,mięśniami pochwy ściskam jego ptaszka coś pięknego czuć go sobie jak pęcznieje i namiętne pocałunki Oby to trwało długie lata .Ma duży język jak liże moja cipkę to przeżycie A potem zapadam w blogi sen ,a mój kochany rano powtórka abym pamiętała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wy baby jesteście kłody i nudziary, dlatego faceci was zdradzają, bo ile można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto urozmaicić sobie seks na stronie lovestim.pl można znaleźć rożne gadżety i robi się znów ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z żoną popadliśmy w rutynę po 10 latach małżeństwa i 12 latach bycia razem. Zaczęliśmy kombinować i urozmaicać nasze seksualne igraszki.Oglądaliśmy razem filmy dla dorosłych, w trakcie których ostro się pieściliśmy i kochaliśmy. Kochaliśmy się na pralce, na umywalce, na fotelu, w wannie. Żona brała mojego członka w dłoń i nauczyła się go porządnie wytrzepywać na piersi albo na brzuch. Wprowadziliśmy zabawy analne-wkładanie palca i rimming, a z czasem wkładanie członka łącznie ze spuszczania się w środku. Minęło od tej pory kilkanaście lat. Nadal uprawiamy urozmaicony seks mimo tego, żona skończyła w tym roku 50lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy 14 lat malzenstwas, uwielbiam seks z mezem ale ostatnio moj malzonek powiedzial , ze ma fantazje , ze kladziemy sie na foliowym przescieradle, oliwimy sie i sie miziamy hahahaha co za p******y pomysl, ale kupie mu takie przescieradlo i dobra oliwke , moze byc kupa smiechu, bysmy tylko sobie krzywdy w tym poslizgu nie zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.40 Do małej niech ci oliwki nie naleje, bo Rasputina będzie do pomocy wołać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja 3 lata po slubie, 1.5 roczne dziecko i maz od 2 lat unika normalnego seksu. Tak tak od czasu ciazy poza jednym razem 10 miesiecy od porodu maz unika stosunku waginalnego. On chcialby tylko seks oralny a ja mam juz tego dosc. Przez to nawet nie chce mi sie w jego strone patrzec. On chyba nie zdaje sobie sorawy z tego ze kobieta chcialaby cos poczuc w srodu chociaz raz na ruski rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie wiem my 12 lat po ślubie i jest git mężuś może codziennie a i ja jestem zadowolona, proponuję wprowadzić trochę pikanterii np mój mąż rano mówi mi a wieczorem będę cię rżnął moja pani itp itd my sie nie nudzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 lata po ślubie seks mamy codziennie czasami nawet 2 razy a weekendy robimy sobie maratony prawie nie wychodzimy z łóżka bzykamy się gdzie popadnie w samochodzie w parku na plaży w przymierzalni itp kuszę męża nie nosząc bielizny i pokazuję mu np cipkę na grilu u znaiomych albo u teściowej kręci go też bardzo jak kuszę innych facetów i np siedząc w restauracji rozchylam nogi nie mając majtek i wiem że nawet nie dojdziemy do domu a będzie we mnie uprawiamy różny seks oral anal klasyk z zabawkami czasami fisting i pissing nie nudzimy się sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie stary sie na mnie kładzie pojęczy, po wzdycha, spuści sie, odwróci dupą i idzie spać. https://cutt.ly/ywXd9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zrób mu ręką i masz spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam autorko piszesz że jesteś 14 lat po ślubie ja jestem 28 lat po ślubie a znamy się 30 .Seks uprawialiśmy wszędzie gdzie się dało, ale nadszedł czas ,że dzieci dorastały i nasze życie erotyczne zaczęło szwankować . Nie mogliśmy tego robić gdzie chcieliśmy,rutyna nas dopadła. Pierwsza córka ma 24 jest na swoim utrzymaniu ,druga 16 lat i to jest obecny koszmar dla nas .Przychodzi weekend i monotonia . Nienawidzę ŁÓŻKA, POKOJU W KTÓRYM ŚPIMY.Pragnę seksu w kuchni , łazience,kocham inne miejsca byle nie łóżko i poranny seks w nim na jedno kopyto ble. Jestem bardzo podniecona w innych miejscach . Mam 46 lat mój mąż 47.Nie ma tabu seks analny też uprawiamy,wiadomo jak mamy na to ochotę.Uwielbiam jak mój mąż mnie weżnie na blacie kuchennym,czysta rozkosz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana jeśli nie pociąga to zaniedbanie z jednej i drugiej strony.Niestety taka prawda ,a potem przychodzi taka myśli wspomnienia jak było kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×