Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gundi

Czy wierzycie w przeznaczenie

Polecane posty

Gość Gundi

Zawsze się zastanawiałam czy istnieje coś takiego jak przeznaczenie? Maiłam koleżankę śp.Kasię zginęła tragicznie w wypadku samochodowym. Ale zanim zginęła nastąpił ciąg dziwnych wydarzeń : Miała wrócić do domu ale zadzwoniła i zmieniła zdanie została na dużej. Miały nie spacerować po ulicach no ale co może zdarzyć się na wiosce. A jak już szły razem z koleżanką to czemu zamieniły się miejscami tzn. Kasia szła od strony rowu ale wolała bliżej ulicy. No i nadeszła tragiczna chwila nadjechały 2 auta jeden drugiego oślepił i nikt nie zauważył dziewczyny w czerni na poboczu w takie szarawce. Powiedzcie czy wy wierzycie w przeznaczenie?? A czy komuś może być przeznaczona śmierć? Czy ktoś potrafi określić datę śmierci?? Moją mamę zaczepiła cyganka powiedziała że jej syn zginie, ale mówiła dale daj pani Papierowe pieniążki to zrobię że nie zginie. Mama nie myśląc wyciągnęła i dała papierowe pieniądze. Wtedy powiedziała że niedługo syn będzie miał ciężki wypadek ale nie zginie tylko będzie poważnie ranny. 2 tyg później jechał na motorze wpadła gałąź pod koło wyrzuciła go do góry upadł a na niego spadł motor połamał mu nogę w 4 miejscach połamanie zewnętrzne pogruchotane kości ale przeżył. Czy to możliwe że ona o tym wiedziała?? Czy można znać datę śmierci? a co z tym artykułem : http://postlinknews.com/349news.php Czy w dzisiejszych czasach to jest czysty przypadek czy jednak ktoś coś wie na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×