Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ujta

Kolacja dla Rocznego Malucha - czy jest ok?

Polecane posty

Gość ujta

Kochane Mój Mały ma 13 miesiecy. Przed snem dostaje 240-270 ml mleka i do tego dodaje mu 7-8 miarek ( tych od mleka ) kleiku ryzowego, czasem kukurydzianego. Z tego robi sie średnio gesta mieszanka. Wypija całość. Myslicie ze jest najedzony i taka mieszanka na noc jest dopowiedni.... budzi sie ciagle w nocy a ok. 4 - 5 płacze mniam mniam..... i dosteje 240-270 ml ale juz samego mleka. Potem koło 8 śniadanie. Nie wiem czy powinien jesc w tych godzinach i czy powinnam go tego oduczyc i poprostu nie podawac.... dodam ze woda nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj mu normalne jedzene, kanapke, jakas salatke, pierogi, kasze (nie kaszke dla dzieci). Cos w stalej postaci, mleko moze dopic na dokladke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujta
a i jeszcze jedno - kolacja jest u was przed czy po kapaniu??? moze tak z 30 min, przed kapaniem podam mu własnie coś "normalnego" a zaraz po kapaniu tak jak idzie spac mleko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie robilam tak jak piszesz (poza okresem gdzie corka miala faze na niejedzenie tylko pila same mleko caly dzien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujta
Dziekuje ci za porade. Jutro tak zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hryza
budzi się z glodu, daj mu coś treściwszego, a mleko do popicia, kanapeczki, jajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie duzo dajesz
do jedzenia swojemu dziecku moze mally sie budzi bo go boli brzuszek i zle sobie kojarzy z glodem moja jak byla w tym wieku na kolacje ( ktora jadla przed kapiela ) zazwyczaj jadla kaszke ( dosc gesta , jadla lyzeczka ) 150 ml i do rana mi spala bez problemu Jesli w nocy sie czasem przebudzila to dawalam jej pic ( wode przegotowana ) zle robisz ze podajesz dziecku jedzenie w nocy ( bo zebow chyba mu nie mu nie myjesz , a w ten sposob psuja sie zabki podaj mu mniej a gesciej a w nocy daj do picia tylko wode na kolacje zamiast kaszki czy mleka z kleikiem podaj moze kanapke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujta
hmm kochana czy duzo no chyba nie.... oj jest strasznie aktywnym dzieckiem, zalecana dawka mleka w tym wieku to 240ml 2 razy dziennie. Ale mój synek jest spory i 240 sie nie najdał... znam Go.... jak sie konczyło był straszny płacz. A budzenie w nocy jeszcze gorsze. Bo jesc chciał juz ok. 2 w nocy. Bo woda, smok itd nie pomagał, wołał mniam mniam .... Zabki myjemy po kolacji i po sniadanku. Czasem nawet po obaidku. BO lubi to robic. Mysle ze musze własnie podawac mu cos normalnego do jedzenia przed kapiela a do snu same mleko juz bez kleiku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujta
ma 13 miesiecy wazy 11 kg ma 85 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×