Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milkyway28

namiętność wygasła,co radzicie??

Polecane posty

Hej, zacznę od tego że jestem szczęśliwą żoną i matką.Jesteśmy ze sobą 2,5 roku,ale nasze życie erotyczne jest w opłakanym stanie,trochę się oddaliliśmy od siebie.Często śpimy oddzielnie,sex jest przedmiotowy,zero czułości czy gry wstępnej.On mówi że jest zmęczony,usypia przed telewizorem,ja w sypialni z córeczką 7 m-cy(ona jest w swoim łóżeczku)a nawet jeśli śpimy razem to każdy na swojej połówce.Jestem załąmana że nasze życie erotyczne umarło,czasami jestem zbyt zmęczona na sex,ciągle ja mam go zaskakiwać i skakać koło niego...na początku było wszystko super ciąża i dziecko wszystko zmieniły...mimo że nie mam nadwagi (ważę 53 kg)to czuję się nieatrakcyjna i ten seks jest taki zimny.Ostatnio wysłał mi linki bielizny erotycznej,jedna z trzech nawet mi się spodobała, to ta: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=1807882845 Czuję że się oddalamy od siebie,nie mamy dla siebie czasu,ciągle dzieci dom praca,nigdzie sami nie wychodzimy,on chce żebym zakładała te fatałaszki na noc a mnie wkurwia to że to ja wstaję do dziecka i jeszcze mam biegać na jego skinienie.Zresztą kochamy się bardzo krótko może 3 minuty,więc aż mi się odechciewa tego ubierania na 3 minuty:) ..Mam nerwa bo znowu się pokłóciliśmy ehhh nie wiem jak to będzie dalej...Co radzicie i myślicie o tej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NastępnymRazemPrzyjadęKamazem
2,5 roku jesteście razem? i w tym czasie ślub i dziecko? nieźle to po pierwsze... po drugie, piszesz, że jesteś szcęśliwą żoną i matką, a później że jesteś załamana, że sypiacie oddzielnie? więc jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko szybko się potoczyło po 7 m-cach od poznania wzięliśmy ślub po roku znajomości chcieliśmy dziecko (mamy po 30 lat)teraz stuknie nam 2 lata małżeństwa. W sumie to jestem szczęśliwa bo jest dobrym facetem,mężem,mogę na niego liczyć we wszystkim tylko ten sex coś nam ostatnio nie gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uparł się a tą bieliznę i zastanawiam się czy warto się w to ubierać??? skoro się zaraz ściąga...normalnie napalił się na to strasznie,a dla mnie to takie jak hmmm "bezpruderyjne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NastępnymRazemPrzyjadęKamazem
magnum występuje również w kalibrze .38...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ta modelka lepiej w tym wygląda ,wątpię czy mi będzie to pasować:D w sumie ona w tym super wygląda... to taki kanon ,mój mąż lubi szczupłe kobiety,muszę się zapisać na siłownie,może krępuje mnie moja figura i że ja w tym nie będę tak seksownie wyglądała jak ona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też czasami myślę że mu się "przejadłam" wcześniej kochaliśmy się 5 x dziennie a teraz 2 razy w tygodniu to super...czasami myślę że ślub za dużo zmienia ...na gorsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje na pół etatu,wracam na cały etat w listopadzie i cieszę się bardzo bo to jest chyba najlepsze lekarstwo dla Nas,będziemy się bardziej szanować i tęsknić a teraz mamy zbyt dużo siebie,masz rację i nie neguję tego,a ten komplecik zamówiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w małżeństwie cały czas istnieje pewne podporządkowanie się drugiej osobie Piszesz że nie będziesz zakładać bielizny na trzy minuty ,bo musisz wstawać do dziecka Masz pretensje ze on ci nie adoruje a jak on chce seksu to ty jesteś zmęczona wiec on daje ci spokój. Pamiętaj że w układach damsko-męskich jest zasada w naszej moralności ze to kobieta inicjuje potrzebę seksualną ,bo inaczej my obawiamy się odrzucenia Oczywiście są odstępstwa On pewno oczekuje od ciebie wykazania się potrzebami Dlaczego nie śpicie razem kto zadecydował o rozdziale łoża ?Co było powodem tego że się pokłóciłaś z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co mam ci powiedziec bo ja mam za duzo sexu ale mysle ze facet nie powinien nalegac bys ubierala sie tak jak on chce bo moze sie podniecac w inny sposob a nie slinic sie na ubranie wiadomo raz na jakis czas to jest fane ale nie na dluzsza mete. sprobuj nowych rzeczy w lozku albo daj mu do zrozumienia ze jest ci zle i ze nie masz ochoty jak moze postara sie zeby cie podniecic i bedzie gra wstepna a co chodzi o czas trwania to da sie wycwiczyc:) kiedys czytalam ksiazke na ten temat nie pamietam tytulu ale udalo sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację dobry doradco często to ja muszę inicjować ten kontakt,wtedy jest chętny,może zbyt często mu odmawiałam , dzisiaj nie, zmęczona,100 innych powodów...ja nie mówię że to jego wina bo wina zawsze leży po obu stronach,ogólnie to ostatnio mało ze sobą rozmawiamy,on spędza czas inaczej, ja inaczej.A przecież podstawa związku to rozmowa,u nas tego zabrakło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milkywav, proponuje malutkie sledztwo, dla swietego spokoju. Skoro wczesniej mu czesto odmawialas, to mogl sie zaangazowac na boku... Duzo o tym pisza faceci odrzucani przez zony w okolicach ciazowo-porodowych, wielu z nich uzywa sobie na boku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanie ze facet po stronkach z bielizna smiga , po innych pewno tez ... :o moze ty lozkowa nudziara jestes ? 53 kilo masz i nie jestes gruba ? a ile masz wzrostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy kobiety nie macie pojęcia ile my faceci mamy stresów spowodowanych odrzuceniem nas gdy mamy ochotę na seks Wy macie zakodowane uwodzenie ,ale wyznaczacie jakąś granicę indywidualną dla każdej z was Chłopak próbuje posuwać się dalej i ... dostaje opieprz za zbyt nachalne poczynania U niego pozostaje niesmak co wpływa na jego gotowość seksualną w przyszłości. Czasami zdarza sie że jesteście gotowe na ostre szybkie rznięcie facet wyczuwa u was ogromne podniecenie i skupia się na penisie żeby ten stał jak drąg a on zawodzi Kobieta jest załamana że nie jest atrakcyjna dla niego a u niego pojawiają sie początki impotencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wymienię na nowszy model bo pasuje mi obecny tylko coś się popsuło...mam nadzieję że to naprawimy,kocham go ale nie podnieca mnie jak kiedyś,nie wiem jak to określić...wkradła się rutyna i brakuje mi takich wspólnych chwil bez dzieci i tych obowiązków.Kiedyś często się kochaliśmy spontanicznie a teraz ...zamówiłam to wdzianko,zobaczymy co z tego wyniknie..a 53 mam przy wzroście 165(przed ciążą ważyłam 2 kg mniej)a co do śledzenia go to na pewno nie ma kochanki,nie on.Porozmawialiśmy tak szczerze i stwierdził że chce czegoś nowego w łóżku np,takich sexi szmatek czy jakiś gadżetów.Nie należę do jakiś dziewic ale pewnych granic nie przekraczam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np.nie uprawiałam i pewnie nigdy nie będę sexu analnego...choć wiem że mój mąż by chciał tego spróbować..i brzydzę się spermą( żadnych połyków)od tego zapachu mnie odrzuca...brrrr Mam taką naturę i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkaaaaa
Doskonale Cie rozumiem ;( u mnie podobnie-6l razem, dziecko... Jestesmy młodz-25l, a w sypialni jak na geriatri ;) Tak to juz chyba jest, facet młody, a laska ciagle ta sama-wiec nuda... Moj maz powiedzial mi ostatnio co sw tym stylu ze b. podoba mu sie nasz sex-ale "jak widzisz to samo cialo juz tysieczny raz to juz tak nie jara'' eh,,, jakie to mile bylo :(... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz, ja też nie łykam, bo
nie lubię, a seks oralny mogłabym uprawiać cały czas. łykałam, ale jeżeli widać, że nie sprawia mi to przyjemności, to czar pryska, biorę do ust, a następnie wycieram usta chusteczką i już. Resztę zlizuje z penisa:). Sama z mężem jestem już 7 lat w związku, w tym idzie już drugi rok po ślubie i nie wiem, co to znaczy rutyna. Owszem, nie kochamy się przez obowiązku pięć razy dziennie jak kiedyś, ale sam seks jest dłuższy, przyjemniejszy i staram się też nie przedobrzyć, by wciąż smakował jak coś niezwykłego. Tylko, że my nie mamy dzieci. Dlatego nie mogę się wypowiadać w tym temacie tak do końca. Mój mąż na szczęście analnym się brzydzi, ja uważam go za bolesny i nieprzyjemny, więc tutaj też jesteśmy zgodni, ale jest tyle innych form seksu, nie można narzekać. Urozmaicenie to nie tylko obciąg z połykiem i wystawienie odbytu, także się nie przejmuj:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz, ja też nie łykam, bo
To mój się moim akurat bardzo jara, a ja jego również. Także na to nie ma reguły. Może warto odkryć jakieś nowe pasje razem, poczuć się dla siebie znowu atrakcyjnymi, bo tu nie chodzi o to samo ciało, ale o ciało tak samo podane, czy w domku, w łóżku, po pracy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkaaaaa
Jak juz urodzisz dziecko- to raczej nie licz ze facet bedzie tak samo "jarał" sie twoim ciałem. Kobieta po ciazy-NIGDY nie wyglada jak przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkaaaaa
Troche dziwne ze go wysłal ;) ale co tam, moze wysłał a moze i nie- ja mam złamana noge. Mam czas odpisywac na kazdy głupi post :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz, ja też nie łykam, bo
Może nie urodzę;) A dwa na to nie am reguły, znam osobiście Panie, którym ciąża bardzo posłużyła i po wyglądają rewelacyjnie, ciąża nie jest żadnym wytłumaczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkaaaaa
Jasne, ze ciaza nie powinna być wytłumaczeniem- ale ja, nie czuje sie juz tak seksownie jak przed zajsciem w ciaze, dlatego tez nie zakladam takiej bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wcale nie reklamuję żadnego sklepiku,bo niby po co, podałam taki co się spodobał mojemu M. miałam do wyboru jeden z trzech:D wybrałam akurat ten model.Wczoraj zamówiliśmy,czekamy na przesyłkę i rozwój wydarzeń. Wstydzę się chyba swojego ciała po ciąży nie jest takie samo,mam rozstępy na brzuchu po ciąży mimo że się smarowałam kremami,myślę o laserze (zniweluje trochę te blizny)na razie zbieram kasę.Wiecie co na pewno dziecko dużo zmienia, nowe obowiązki i brak tego wspólnego czasu np.leżąc rano w łóżku w weekend,brakuje mi trzymania się za ręce,tej czułości,przytulenia.On nie widzi problemu a ja myślę że nie doświadczył prawdziwej miłości matczynej i teraz nie umie tego okazać...wcześniej też taki był, tylko jakoś nie zwracałam uwagi..muszę zmienić na pewno jedną rzecz która mi przeszkadza w łóżku on często myśli o sobie ja praktycznie nie mam orgazmów bo za krótko się i może dlatego ten sex traktuję przedmiotowo,On myśli tylko o sobie,dzięki kobietki z wsparcie, myślę że co 5 z nas ma taki właśnie problem,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×